Řada Solutions Body od Avonu byla vytvořena speciálně pro boj s celulitidou a nerovnostmi pokožky. Aktuální výrazné oteplování upozorňuje na nezanedbatelný fakt: Letní horké měsíce v krátkých tričkách a minisukních ukáží, co v zimě pod bundami a svetry „přibylo“. Ryze ženské disciplíně – sebekritickému pohledu na vlastní tělo – právě vrcholí sezona.

 

Účinných nástrojů pro boj se zimními „přebytky“ je několik. Pohybem a odpovídající úpravou jídelníčku se jistě můžeme protrápit k odpovídajícímu výsledku. Moderní kosmetika dnes ovšem nabízí široký sortiment výrobků, které pomáhají zlepšovat zevnějšek, a jejich užíváním relaxujeme jak my, tak naše pokožka. Výrobkům z oblasti péče o tělo je dnes věnována speciální pozornost a jsou – díky nebývalému zájmu o ně – neustále vylepšovány novými poznatky. Jejich účinnost je prokázána klinickými studiemi a následně potvrzována řadou spotřebitelů.

Řada Solutions Body od Avonu splňuje jak náročné parametry klinických testů, tak především požadavky samotných zákaznic.

 

Modelační gel proti celulitidě

Speciálně vyvinutý gel od Avonu dokáže celulitidu nejen účinně odstranit, ale zabraňuje jejímu návratu. Hlavní účinnou složkou je extrakt z plodů hlohu, který výrazně stimuluje metabolismus tuků. Další obsažené složky – kofein a výtažky z čínských rostlin Chaihu a Perilla – prokrvují pokožku, povzbuzují tok lymfy, a přispívají tím k dalšímu odbourávání usazených tuků a škodlivých látek.

Cena: 299 Kč, obsah: 200 ml

 

Zpevňující krém na poprsí

Jemný krém obsahuje vitaminy, ženšen, mořské řasy a další účinné látky formující poprsí a vypínající pokožku dekoltu. Díky technologii „Virtual Bra“ představuje neviditelnou podporu pro ňadra všech velikostí i tvarů.
Cena: 299 Kč, obsah: 150 ml

 

Zpevňující tělový sprej

Přípravek viditelně redukuje počet a hloubku dolíčků na kůži, po nanesení příjemně chladí a pokožka je hned napjatá. Efekt mírného pnutí je patrný ihned po aplikaci. Sprej se skvěle vstřebává a cíleně působí do hloubky.

První výsledky jsou patrné již po jednom týdnu používání. Produkt je ideálním doplňkem modelačního gelu proti celulitidě.
Cena: 359 Kč, obsah: 150ml

 

Krém na strie a celulitidu

Krém ošetřuje dva největší problémy sužující spousty žen. Strie v kombinaci s celulitidou dokáží potrápit nejen naše nohy, ale také naše sebevědomí.

Doporučená denní dávka vitaminů a výživných látek se postará o vyhlazení a zjemnění pokožky, proniká přímo do problémových partií a odstraňuje projevy pomerančové kůže v nejkratším možném termínu. Rostlinné výtažky pomáhají redukovat vznik tukových buněk zodpovědných za celulitidu. Kyselina glykolová se pro změnu postará o strie, odstraní všechny nerovnosti pokožky a sjednotí její barevný tonus. Výtažek z květů indické rostliny Butea pak předchází tvorbě strií nových.
Cena: 359 Kč, obsah: 200 ml

 

Tělový peeling s granátovým jablkem

Peeling obsahuje výtažky z granátového jablka a prášek z rozdrcených skořápek vlašských ořechů. Jemný peeling prováděný při koupeli nebo sprchování zbaví pleť odumřelých kožních buněk a odhalí nový zářivý vzhled pokožky. Výtažek z aloe vera pleť zklidní, a ta je poté dokonale připravena pro aplikaci dalších kosmetických přípravků.
Cena: 239 Kč, obsah: 200 ml

 

 

Více o zpevňující kosmetice od AVONU najdete na http://www.krasnapostava.cz/

 

Reklama