Ovládnout jeden ze čtyř živlů byl pro lidstvo velký krok. Umět si oheň kdykoliv rozdělat, využít ho dle vlastních potřeb. Málokdy se dnes zamyslíme nad tím, jak snadnou cestu k ohni nyní máme, a to v jakýchkoliv podmínkách. Pokud chceme při rozdělávání plamenů myslet také na životní prostředí, je fajn sáhnout po podpalovačích, které jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů a bez jakékoliv zátěže na přírodu. Přesně takový je také ekologický podpalovač SVITKY tradiční české značky SOLO. Kromě snadného rozdělání ohně patří Svitky mezi nejvhodnější podpalovač ke grilování. Nyní se navíc Svitky nově prodávají ve více velikostních provedeních - v menším balení vhodném na víkendový výlet, i ve finančně úsporné maxi variantě!

solo9

Rozdělat oheň (třeba i z navlhlých polínek) zcela bez sazí či zápachu. To přesně nabízí ekologický podpalovač SOLO Svitky a nominuje se tím na pozici nejlepšího pomocníka k rozdělání ohně, nad kterým si připravujeme jídlo (grily, táboráky, ohniště). Svitky jsou totiž ekologické, šetrné k životnímu prostředí
a mají „moc“ rozdmýchat ty správné plameny i ve zhoršených podmínkách. Kromě grilování je užijeme také doma, doporučují je například výrobci krbových kamen, neboť nepoškozují vnitřek kamen.

Svitky jsou vyrobeny z dřevité vlny původem z Orlických hor a velmi snadno a intenzivně (zprudka) se rozhoří. Jsou napuštěny vysoce kvalitním parafínem, který zajistí bezproblémové rozdělání ohně. Svitky hoří po dobu 10 – 12 minut, bez jakéhokoliv zápachu.

Už sama historie tohoto produktu je více než 100 let stará, svity se používaly k podpalování kotlů parníků.

Na výběr jsou tyto tři velikostní provedení ekologického podpalovače SOLO Svitky:

solo4SOLO Svitky balení s 12 ks NOVINKA!!! – ideální menší víkendové balení, vhodné jak na chatu, tak do batohu na výlet přírodou s vidinou táboráku či ideální „parťák“ na grilovačky s přáteli. K dostání v hypermarketech Albert za cenu od 50 Kč. Více na www.solo.cz.

solo5SOLO Svitky balení s 32 ks – populární střední velikost, užijeme jak v domácnostech k zapálení ohně, tak během setkávání s přáteli a rodinou nad dobrotami z grilu. K dostání v prodejnách Bauhaus, Kaufland, Mountfield a hobbymarketech Obi
a Unihobby za cenu od 90 Kč. Více na www.solo.cz.

solo6SOLO Svitky Maxi NOVINKA!!! – balení se 100 ks svitků ocení všichni milovníci grilování či majitelé krbových kamen, kteří rozdělávají oheň často a v průběhu celého roku. K dostání v hobbymarketech Bauhaus a Unihobby za cenu od 250 Kč. Více na www.solo.cz.

Reklama