Zdravím všechny ženy-in,

když jsem si přečetla dnešní téma teleshopping, hned jsem si vzpomněla na svého přítele.

Dřív nás ani nenapadlo objednávat něco z již zmiňovaného teleshoppingu. Vše je v obchodech, člověk si to může prohlédnout, vyzkoušet a poté teprve koupit. Ale jednou přítel objevil v časopise na stránce s „teleshoppingem" jednu věc, která ho velice zaujala. Byly to solární lampičky! V té době nic takového v běžných obchodech ke koupi ještě nebylo, a tak se rozhodl si je objednat.

Byly to 2 kusy takových těch malých plastových solárních lampiček pro venkovní použití. Už si nepamatuji jejich přesnou cenu, ale vím, že nejlevnější zdaleka nebyly. Když přišly, přítel je nadšeně hned zapíchl do země na zahradě vedle tarásku, aby prý nachytaly energii ze sluníčka a pak celou noc pěkně svítily.

No sluníčko sice svítilo dost, ale funkčnost lampiček byla pro nás překvapující. Celý den si stály na zahradě a sluneční paprsky jim dodávaly energii. Bylo asi tak 5-6 hod odpoledne a sluníčko začalo zapadat... ale co to, lampičky už začaly svítit - přítel je stále nadšeně okukoval. Vše se zdálo být v pořádku až na to, že když se začalo opravdu stmívat, jedna lampička už svítit přestávala. No a když už se udělala opravdu tma, druhá lampička do půl hodinky zhasla taky.

Takže jsme zjistili, že máme super lampičky, které když se schová slunce už svítí, ale než začne být opravdu tma, tak už mají energii fuč a je tma jak v pytli.

Od té doby jsou lampičky jen tak na okrasu" a my jsme z teleshoppingu" již nic neobjednávali!

Všem přeji krásný den, a když už si něco objednají, ať mají lepší zážitky než my.

Papa

xjanax


Milá xjanax,
díky za první příspěvek. A vítám vás v klubu nefunkčních lampiček. Se solárními zkušenost nemám, zato s dotekovou lampičkou. Pamatujete, vhodné do dětského pokoje... atd. Svítila tak dva dny. Pak ani výměna baterek nepomohla, lampička prostě přestala fungovat. Ale reklamujte to, když to stálo pár šupů?

Reklama