SOL od Oriflame -
Sluneční kosmetika, které můžete důvěřovat

oriflame

Asi každého z nás těší skutečnost, že léto se neodvratně blíží a s ním doba dovolených, prázdnin, lenošení i aktivního odpočinku a hlavně sluníčka a jeho hřejivých paprsků. Krom jejich blahodárných účinků na psychiku i zdraví, bychom neměli zapomínat i na jejich odvrácenou tvář - negativní vliv na naši pokožku. O tom, že je třeba pokožku před ultra fialovými paprsky UVA a UVB paprsky chránit asi není třeba diskutovat.
UVA paprsky pronikají hlouběji do kůže a nezpůsobují klasické spáleniny, ty mají na svědomí UVB paprsky. Nicméně obě spektra ultrafialového záření mají negativní vliv na pokožku, protože UVA paprsky mohou poškozovat DNA v našich kožních buňkách, způsobovat rakovinu kůže a její stárnutí.

Jako nejvhodnější ochrana proti těmto negativním vlivům slunce je používání opalovacích přípravků s ochrannými faktorky - SPF (Sun Protection Factor). Hodnota faktoru nám udává, jak dlouho můžete zůstat na slunci, aniž byste oriflamese opálili. Například SPF 15 poskytuje naší pokožce 15x delší ochranu než by měla bez ochranného přípravku s tímto faktorem. Když máte světlou pleť, zčervená cca po 10 minutách na slunci. Ale pokud užijete ochranný prostředek s faktorem 15, bude pokožce trvat 150 minut (15 SPF x 10 min) než začne červenat.
Nicméně neznamená to, že by se vaše pokožka neopálila vůbec. SPF nám pouze prodlužuje bezpečné slunění. Takže vyšší číslo SPF neznamená vyšší ochranu, ale prodlužuje dobru slunění.

Velmi chytrým pomocníkem při slunění jsou takzvané protistárnoucí opalovací přípravky. Z nabídky Oriflame je to například Pleťový krém na opalování proti stárnutí pleti SPF 20, který pleti pomůže, aby vypadala po slunění stále krásně mladá. Pomáhá předcházet tvorbě jemných linek, vrásek a tmavých skvrn, uchovává pleť jemnou a vláčnou.

  • Chrání před předčasným stárnutím pleti
  • Pokročilé UV filtry chrání před škodami způsobenými slunečním zářením
  • Lehké, nemastné složení

Užijte si sluníčka bez starostí, kosmetické řadě SOL od Oriflame můžete důvěřovat!


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě sluneční kosmetiky SOL a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

Reklama