happy socks
Z kolekce: Happy Socks

Venku vládne zima pevnou rukou, ale do obchodů již míří první jarní vlaštovky. Letošní sezóna bude v módním světě hodně divoká. Připravte se tedy na pořádnou jízdu netradičních trendů.

tamsintamsin
Z kolekce: www.tamsinlondon.cz

  • Výšivky a jiné detaily

Zaměřeno na detail. Přesně v tomto duchu se ponesou jarní oděvy. K vidění bude i nesmrtelná klasika, ovšem vládu převezmou kousky něčím zajímavé. Módním výkřikem budou výšivky, především květin. Dalším prvkem pak kovové aplikace... Ty nejsou žádným nováčkem. Stejné je to s krajkou.

Hitem letošního jara budou přiznané barevné ponožky. Kousek, kterému se Češi tak rádi posmívají, vtrhl mezi top trendy a hodlá si získat i vaši přízeň.

new yorker
Z kolekce: New Yorker

hmlindex
Z kolekce: H&M/ Lindex

  • Kombinace

Nesmyslné. Takové budou módní kombinace nadcházející sezóny. Namíchejte k sobě to, co byste si normálně nevzala, a máte vyhráno. Romantické šatičky slaďte s koženou bundou a motorkářskými botami, k plisované sukni oblékněte sportovní mikinu nebo si pod šaty vezměte džíny. Letošní jaro bude mít punc originality a rebelství.

Nenechte si ujít:

orsay
Z kolekce: Orsay

  • Potisky

Stálicí, se kterou vedle nešlápnete, budou květinové vzory. Ovšem na paty jim budou šlapat extravagantní novinky v podobě bláznivých barevných cákanců či nápisů, jako by je vytvořil alkoholem posilněný malíř.

Pokud ve vás dřímá romantická dušička, těšit se můžete na motivy připomínající pohádkovou zahrádku nebo magické ornamenty.

zarazara
Z kolekce: Zara

  • Délky a střihy

Módní diktát letošního jara velí jasně, noste zkrácené délky. V kurzu budou široké nohavice, připomínající dlouhé sukně. U džínů to bude cigaretový střih, ani se slimkami ale nešlápnete vedle. Co ovšem bude absolutním hitem, jsou roztřepené nohavice, které vypadají, jako byste je právě ustřihla tupými nůžkami. Zkrátka a dobře, uhlazenost se nenosí.

new yorker
Z kolekce: New Yorker

Čtěte také: