Rozhodla jsem se vystoupit se svojí upřímnou sexuální zpovědí.
Jsem totiž úplně obyčejná.

Miluji sex se svým jediným mužem, v posteli, při decentní lampičce, v peřinách.
Mám ráda, když mě muž hladí a laská, když je něžný, ale dokáže mě i pevně obejmout. Moje nejoblíbenější poloha je misionářská (ano, nazvěte mě zvrhlíkem!), nejlíp se v ní totiž uplatňují mé skryté zvířecí sklony – oddat se samci...
Ano, pravda, někdy mám velké problémy toto zaměření utajit před ostatními.

Jak vyřešit ve společnosti třeba to, když se chceme s mužem něžně políbit?
Nejdřív ohodnotíme situaci, a pokud nalezneme mezi přítomnými někoho spřízněného (rozuměj: trpícího stejnou sexuální zálibou), líbáme a dotýkáme se bez ostychu také.
Pokud však vidíme, že mezi přítomnými páry žádná něha není, raději své touhy neprojevujeme, abychom je nepobouřili.

Nejhorší je to na dovolené. Tam si chceme opravdu užít a odpočinout si, bohužel naše netolerantní společnost nám to moc neumožňuje.
Proto raději volíme dlouhé vycházky do lesů, pobyt na osamělé pláži (mezi naše sexuální záliby totiž patří i to, když se na nás při sexu nikdo nedívá!), nejideálnější jsou vysoké hory – tam se moc lidí neodváží a je tam to opravdové soukromí.
Bohužel, sex na ostrých kamenech a se zabodlými borovicovými větvemi v zádech nám připadá příliš nudný. Zpestřujeme si ho dlouhým něžným pohledem do očí.

V oblasti finanční má naše záliba také mnoho úskalí.
Většina obchodů je dnes nabita obyčejným krajkovým, nejlépe černým nebo červeným, prádlem, často bez potřebných součástí, jako je sedací část kalhotek nebo pevná ramínka podprsenky. O kvalitní bílé bavlněné prádlo člověk nezavadí. Nejčastěji ho zkazí nějakým tuctovým kanýrem, krajkou, dírkováním, výšivkou.
A sehnat bílé bavlněné pánské slipy? Nemožné!
Všude se válejí ty všední trenky z fádních elastických prodyšných materiálů nebo všelijaké předpotopní latexy, kůže, bičíky, pouta, roubíky.
Obchodů se speciálním zbožím je pomálu, tudíž vám musí být jasné, jak jsou pak takové vzácné úlovky jako pruhované pyžamo, pánský bílý nátělník nebo kondomy Primeros bez příchutě a vroubkování drahé!!

Možná mě teď mnohé z vás odsoudí, možná mě už nepozvou na sraz žen-in, ale po tom, co jsem poznala chuť obyčejného sexu, už nikdy se nemohu vrátit do řad vás, nudných sadistů, masochistů, voyerů, fetišistů, bisexuálů a transvestitů!       

emma           
Reklama