Jaro je tu a zimní bundy jsou nejen nám, ale i našim dětem již na obtíž. Co jim ale v toto období obléknout, když ranní teploty jsou ještě nízké, někdy svítí sluníčko a jiný den zase prší? Máme pro vás řešení. Dánská společnost Ocean Rainwear, výrobce kvalitního nepromokavého oblečení, představuje softshellové bundy. Ty jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který zajistí, že bunda mnohem kvalitněji chrání svého nositele či nositelku před nepříjemnými poryvy větru nebo vlhkostí. Je vhodná pro většinu sportovních nebo outdoorových aktivit, protože neomezuje v pohybu, zajistí dostatečné pohodlí a zároveň umí působit i elegantně. V České republice jsou výrobky značky Ocean Rainwear mimo jiné k dispozici v e-shopu výhradního dovozce na www.nepromokneme.cz.

Ocean Rainwear

Co je to softshellová bunda? A jak se o ni starat?

Ocean RainwearSoftshellová bunda spojuje vlastnosti hřejivého fleecu, který je na vnitřní straně bundy, a nepromokavých bund díky membráně mezi vnitřní a vnější vrstvou. Bunda tak chrání proti dešti a větru a přitom hřeje. Membrána navíc zajišťuje propustnost potu tak, že bunda je prodyšná. V zimním období, zejména není-li vykonávána extrémní zátěž, je vhodné bundu kombinovat se spodní vrstvou např. lehkou mikinou.
Na údržbu softshellové bundy lze používat běžný prací prostředek aniž by docházelo k ovlivnění kvality softshellu. Při praní určitě nepoužívejte aviváž. Čas od času doporučujeme dodat k pracímu prostředku impregnaci nebo použít variantu ve formě spreje, která se aplikuje po praní, či kdykoliv během používání. Impregnace zajistí, že materiál bude stále odpuzovat vodu a na jeho povrchu se budou tvořit kapičky, které budou stékat dolů a nebudou se vsakovat do látky.

Zateplená softshellová bunda s kapucí a windstop úpravou

Ocean RainwearTuto bundu budou vaše děti milovat. Je to kousek oblečení, které si obléknou na podzim a sundají na začátku léta. Praktická bunda, u které můžete a nemusíte použít nastavitelný pás proti sněhu, zamezující pronikání zimy a sněhu pod bundu a snižující unikání tepla. Střih bundy kopíruje dětskou postavu a umožňuje přirozený pohyb. Bunda nabízí jak vnitřní kapsičku na drobnosti, tak dvě vnější kapsy umístěné na rukávu a přední straně bundy. Praktická je i odpínatelná ergonomická kapuce se stahováním. Pro větší bezpečí Ocean Rainweardisponuje bunda reflexními proužky na rukávech. Materiál je prodyšný a zároveň nepropustí vodu dovnitř. Vodní sloupec: 8000 mm, prodyšnost: 3000 g. K dispozici ve variantě: růžová, fialová, světle modrá, mentolová, tmavě modrá, černá a červená, ve velikostech od 2 do 15 let. Doporučená cena je 1350 Kč.

Nevyteplená softshellová bunda bez kapuce

Perfektně padnoucí dětská bunda se softshellovou membránou. Prodyšný materiál a nepromokavá úprava. Lehčí varianta zateplené verze bundy. Doporučujeme nosit na jaře či na podzim nebo v chladnějším létě. V zimě kombinovat s nepromokavou bundou. Děti jistě ocení množství kapsiček na drobnosti. K dispozici ve variantě: petrolej, červená, černá, ve velikostech od 4 do 7 let. Doporučená cena je 955 Kč.

 

 

 

 

 

Reklama