Dnes, jak vidím, není zadané žádné konkrétní téma. Ráno mě vzbudilo sluníčko svítící přímo do očí a v duchu mě napadlo, jak je nádherně.

Jo nádherně, mě čeká pěkný úklid doma. A tak jsem si udělala pořádný kafáč a přemýšlím, z jakého konce to tu vezmu, a jen mi myslí probíhá článek o pomocnici v domácnosti. Jak by na to asi šla… všude spousta krámů, v kuchyni pekáče, na konferenčním stolku prádlo - naštěstí vyžehlené (ve skříni další hromada na žehlení), co čeká, až ho NĚKDO uklidí do skříněk, talířky od snídaně, na zemi manželovo fusekle, taška s dresem z florballu, (ten se má, šel na fotbálek, ale má nárok, pomáhá, a hodně) holt dneska se musím ukázat jako pravá hospodyňka a vzít to za ten správný konec.

Ale znáte to. Vezmete do ruky jednu věc a v tu chvíli se vám vybaví, že vlastně, než to uklidíte, bylo by dobré to zašít… nebo než založíte složenku, vzít raději všechny a roztřídit si je, než uklidíte kuchyň, raději snad ještě vytřít, aby se to nerozťapkalo všude… No a tak tedy jen obdivně myslím na tu pomocnici, jak mohla zvládnout úklid bytu za 4 hodiny… To to asi dost odflákla, ne ? :-))

Takže vcházím pro dceru do pokojíčku, rozdělíme si úkoly, vypneme televizi, pustíme si hodně nahlas hudbu, co nás nabije energii, a s chutí do toho!!!

Vaše čtenářka Boruv.ka


Díky Boruv.ko za sobotní příspěvek, ale přečetl jsem si ho až dnes. Celý den jsem totiž strávil v okolí Českých Budějovic, kde jsem procházel trasu, kterou půjdou již brzy některé čtenářky Žena-in.cz viz tato diskuse .

A co se zveřejňování příspěvků týče, tak zveřejňujeme to, co se nám líbí, nebo nám přijde zajímavé. A téma sobotních úklidů je jistě tím druhým. Protože co se mně a sobotních úklidů týče, tak je od dětsví nenávidím....