O Nike Dance se toho za poslední dny na stránkách Žena-in.cz napsalo hodně.

Jde o tanec ve stylu Madony, který je možné se učit ve fitcentrech na území celé České republiky. (Seznam fitcenter najdete ZDE )

Nejlepší a nejprofesionálnější cvičitelkou tohoto nového typu tance je Charlotte Anderson, švédská instruktorka aerobiku. Měli jsme tu čest vidět její předcvičování, které by se spíše dalo nazvat velkou show.

 

Všechny účastnice dostaly hned u vchodu do Factory Pro tašku s kosmetikou a láhev vody a pokračovaly dále do útrob velkého pražského fitcentra. Charlotte Anderson jistě všechny zaskočila svým projevem v angličtině, ale rozuměla jí převážná část cvičenek. Její pohyby a gesta byly velmi působivé a srozumitelné, a když už nevěděla coby, hlasitě pískla do rytmu. Trička začala být zpocená, obličeje se ladily do červena. Co jsem ale mohla postřehnout, byla spousta úsměvů na tvářích všech čtenářek našeho magazínu. Není totiž snadné naučit se a stihnout hned první hodinu rychlý sled Nike Dance stejně anebo alespoň podobně jako předcvičující profesionál. Ale s úsměvem jde všechno líp a zdálo se, že většina žen se tohoto hesla držela a projevovala radost z pohybu. Alespoň se to tak jevilo…

 

Po hodině cvičení, které končilo hip hopem, došlo k hromadnému focení a tombole.

Klára Křižová, která celou akci pro čtenářky vymyslela s nadšením sobě vlastním, začala losovat vítězky tomboly. Ty dostaly trička Nike, voňavky a řasenky. Podle potlesku všech po každém sebemenším dárku, jsme usoudily, že se snad akce zdařila.

 

Pak už se všechny rozešly relaxovat do bazénu nebo sauny a dopoledne se Žena-in.cz se chýlilo k závěru. Není ale všem dnům konec a jistě se vyplatí sledovat vydání Žena-in.cz každý den. Chystají se akce rozličného typu a u některých nejde výhry nebo účast korigovat jinak než dle hesla „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

 

Těšíme se na vás na jakémkoliv dalším setkání věrných čtenářek Žena-in.cz a doufáme, že vás akce tohoto typu těší.

 

Mě osobně ohromně baví, že poznávám tváře, které se tolik anonymně skrývají za nic neříkajícími nicky…

 

Na shledanou příště

 

Foto z akce si můžete prohlédnout ZDE

Reklama