Protože se vám sobotní akce, která proběhla nyní v sobotu tak líbila, připravili jsme pro vás další! Tentokrát ale ne v tělocvičně fitness centra, ale v pražské Stromovce!

Plánujeme ji na sobotu 27. 7. 2013 časově cca od 9.00–10.30, takže pokud máte čas, bydlíte blízko a chcete s námi zažít bezva dopoledne, zapojte se do naší soutěže!

BeBe

BeBeCvičení je připraveno pro dvacet z vás a my už se teď těšíme! Cvičitelka Radka Vandasová si pro vás zase připraví super cviky, které zvládnete v přírodě. Chybět nebudou ani zdravé dobroty a dárky v podobě krásných balíčků – ještě jednáme o složení, ale můžete se těšit na produkty Rexona a další věcičky!

Přijďte si s námi zacvičit a uvidíte, jak se vám akce bude líbit, a budete mít dobrou náladu!

Partnerem sobotního cvičení je projekt www.bebevyzva.cz – už jste se zapojily?

Článek o sobotní akci, která se konala minulou sobotu si přečtěte zde:  Cvičení s Bebevýzvou: Jak jsme si užily sobotu?

Ještě jste se do www.bebevyzva.cz nezapojily?

Možná ještě váháte nebo hledáte nejrůznější výmluvy. Možná si myslíte, že se vám během ranního shonu přece nemůže podařit najít si pro sebe pár minut čas na malé cvičení... my jsme to taky zvládly a baví nás to!

Podívejte se na www.bebevyzva.cz

Pokud chcete s námi jít v sobotu 27. 7. 2013 od 9.00–10.30 cvičit, zapojte se do naší soutěže! Najdete ji zde //zena-in.cz/kategorie/souteze-styl-a-krasa/soutez/3508?detail

Reklama