Začátkem července jste se mohli zúčastnit krásné akce – 15 našich čtenářek si mohlo zacvičit se známým Davidem Hufem, který nyní spolupracuje s kosmetickou firmou Avon. Avon na jaře připravila řadu zpevňující kosmetiky a David Huf k této řadě připravil sérii zpevňujících cviků pro krásnou postavu Avon Body Sculpt Training Program. Tréninkový program je určen všem ženám, které si oblíbily kosmetickou řadu Avon Solutions Body a chtějí účinky kosmetických produktů podpořit pravidelným sportováním.

 

O tam, jak se cviky mají správně provádět, se v sobotu 3. 7. přišlo s úsměvem na tváři přesvědčit patnáct z vás!

 

Celá akce byla v režii Davida Hufa: Jak sám říká: „Bez pohybu to nejde!“ A dodává: „Pohyb znamená endorfiny a dobrou náladu, proto cvičte, hýbejte se, o zábavu je postaráno. Fyzická aktivita obnovuje energii, dodá náboj a okysličí organismus. Nejlépe se také cvičí s někým blízkým, přítelem nebo kamarádkou, popřípadě ve skupině.“

 

 

 

Naše skupinka se sešla (pozor, akce se zúčastnil i jeden muž, který zastupoval svou vybranou přítelkyni) ráno před desátou v pražském fitnesscentru Svět pod Palmovkou www.svetpodpalmovkou.cz a po převlečení do cvičebních úborů mohla akce začít!

A začala hned velmi svižným tempem!

 

 

 

 

Řadu cviků pro zahřátí a nastartování zrychleného tepu zvolil David Huf opravdu výborně. Již po několika minutách se z nás doslova řinul pot, zrudly nám líce a každý z nás slastně vychutnával chvilky pro napití.

Další sestavy cviků pro zpevnění jsme prováděli za použití velkých balonů. David sice ubral na rychlosti pohybů, ale zase přitvrdil na náročnosti. Nechtěl zapomenout na žádný sval.

Pokaždé, když vysvětlil a ukázal nový cvik, rozhlédl se, jestli to děláme správně, popřípadě přišel, pomohl, vysvětlil, kdo co dělá špatně. Byl velmi pozorný a milý.

 

 

Po dlouhé relaxaci – přece jen jsme si dali všichni pěkně do těla,  ještě nabídl rady a osobní konzultaci, kterou někteří z nás využili. Jak shodit nechtěná tři kila? To byla nejčastější otázka.

 

 

O tom, jak se to líbilo i těm, co se akce zúčastnili, si můžete přečíst z reakcí:

 

Vážená redakce, chtěla bych Vám poděkovat za sobotní akci – cvičení s Davidem Hufem, které bylo skvělé, moc se mi líbilo a nikomu vůbec nevadilo, že jsem již starší a dost při těle. Chtěla jsem se také zeptat, jestli se budou někde moci prohlídnout fotografie, které se při cvičení delaly. Ještě jednou Vám za akci moc děkuji.
Libušita

 

Milá redakce! Děkuji za výhru v soutěži s Avonem a Davidem Hufem. Cvičení bylo super a David Huf byl moc milý, překvapil mě. I když jsem druhý den necítila nohy a břicho, povzbudilo mě to, že bych se měla více hýbat. Ráda se zúčastním další podobné akce!
Mirka

 

 

Další informace o patronovi řady funkční tělové kosmetiky Avon Solutions Body najdete na stránkách www.davidhuf.cz

 

Více o zpevňující kosmetice od AVONU najdete na http://www.krasnapostava.cz/

Reklama