Pohyb a zdraví jdou ruku v ruce. Zdravý životní styl se skládá z několika faktorů. Jídelníček, pitný režim, pozitivní mysl a pohyb. To jsou základní pilíře zdraví. Proto jsme pro naše čtenářky připravili krásnou redakční akci – v sobotu 25. 4. proběhla v Holmes Place Premium Karlín holmesplace.cz/cs krásná dvouhodinová akce spojená s pohybem. Partnerem byla společnost Emco a její řada produktů Mysli na zdraví!

Holmes place

 Vybrali jsme celkem 15 čtenářek, které se této aktivní události zúčastnily. Sešli jsme se v 9.30 v  Holmes Place Premium Karlín a v 10.00 jsme spolu se sympatickou trenérkou Hankou Kalouskovou začaly cvičit. Vybrala si pro nás hodinu s názvem Bodybalance, což je speciální kombinace jógy, Tai Chi a Pilates, která zvýší vaši flexibilitu a duševní zdraví. Po této krásné hodině cvičení jsme se rozdělily na dvě skupiny a po půlhodině se vystřídaly – jedna skupina cvičila na Power Plate powerplate.cz a druhá si užívala „břišní pekáč“ – sérii cviků zaměřených na pevné bříško.

Po skončení skupinových cvičení si ty, které chtěly, mohly zajít do relax zóny do bazénu či páry. Myslím, že tato akce se velmi povedla, vyzkoušely jsme si cvičení, které nejsou v každém fitnesscentru obvyklé – Bodybalance a Power Plate. Děkujeme Holmes Place Premium Karlín holmesplace.cz/cs za možnost využití krásných prostor, studií a trenérů, kteří se o nás starali. Děkujeme společnosti Emco za dárky, které nám pro každou čtenářku věnovala. Více o novinkách Emco najdete na www.emco.cz.

POWER PLATE®

Power Plate powerplate.cz je cvičicí přístroj, který se stal v zahraničí za poslední roky fenoménem. Díky moderní technologii je cvičení na Power Plate rychlé a efektivní bez námahy. Vibrační plošiny Power Plate® jsou v dnešní době již fenoménem ve světě fitness. Velmi oblíbené jsou hlavně pro své všestranné využití a také proto, že dokáží zajistit požadované výsledky v mimořádně krátkém časovém intervalu.

Partnerem byla společnost Emco a její řada produktů Mysli na zdraví www.emco.cz!

Emco

Tipy na zdravou snídani

Začít ráno zdravou snídaní, která vám bude opravdu chutnat, není zase až tak složité, ať máte chutě jakékoliv. Limitující je většinou čas, ale v případě ovesných snídaní od Emco  můžete na jakoukoliv delší přípravu zapomenout. Za necelých 5 minut nastartujete svůj metabolismus a dodáte tělu potřebnou energii... a to všechno s benefitem skvělé chuti. Navíc svému tělu dodáte ovesnou vlákninu betaglukan, která prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi

Vyzkoušejte:

  • Mysli na zdraví Hořká čokoláda
  • Mysli na zdraví - Jemné ovesné vločky s brusinkami
  • Ovocné tyčinky
  • Ořechová tyčinka - Ořechy a pistácie

Emco

Čtěte naše články:

Reklama