Ženy–in opět cvičily. Ty které soutěžily a byly vylosovány v našem kvízu s Poděbradkou si v sobotu opět mohly pořádně protáhnout svá těla ve studiu Tanes v Praze 1.

 

Program byl opravdu zajímavý. Cvičení, přednáška, tombola… Snad všechny zúčastněné rády vyměnily sobotní domácí pracovní dopoledne za – pro některé z nich - trochu netradiční způsob využití volného času. Navíc se naživo viděly s dosud pouze virtuálními kamarádkami, a navázaly tak nové vztahy.

 

Vybrat si mohly z několika druhů cvičení. Některá dala přednost gynegymnastice, jiná stepaerobicu, která chtěla, zacvičila si na fitballech či mohla vyzkoušet aerobic low.

 

O přísun tekutin se postarala Poděbradka, která dodala v hojném množství minerálku ProLinie.

 

V přestávce mezi jednotlivými cvičeními si účastnice mohly vydechnout a vyslechnout zajímavou přednášku MUDr. B. Profeldové o problematice UV záření, kde se například dozvěděly, že není radno podceňovat změny na kůži a vystavovat se nadměrnému slunění.

 

Po druhém přídělu cvičení následovala tombola, ve které byly ceny od Poděbradky: mikiny, deštníky, trička, baťohy, kosmetické balíčky…  Dostalo se opravdu na všechny a milý dárek je určitě potěšil.

Však si to za svůj sportovní výkon zasloužily!

 

Spokojené a s pocitem, že něco udělaly pro svá těla, se všechny cvičenky poté rozloučily.

A my, spolu s Poděbradkou jsme rádi, že jsme mohli přispět k dobré pohodě,  radosti z pohybu, novým přátelstvím a že jsme potěšili čtenářky a návštěvnice našeho magazínu Žena–in.

A zde si můžete prohlédnout fotoalbum ze cvičení: TADY JE

Reklama