aqua

Vodní svět v Aquapalace Praha se v sobotu 5. června promění na svět pohádek. Pohádkové je tuto sobotu i vstupné, které mají děti za 1 Kč. Vodní svět navíc zaplní kouzelníci a klauni, kteří vás budou bavit celé odpoledne. Čekají vás také soutěže o hezké ceny a celé odpoledne bude hrát DJ pro zábavu i k tanci. Ve venkovní zóně najdou děti skákací hrad nebo si mohou vyzkoušet facepainting, malování na obličej, nebo se přihlásit do balónkové školy a shlédnout neobvyklou balónkovou show. Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

V Paláci pokladů děti najdou vrak pirátské lodi, vodní hřiště se skluzavkou, ale také brouzdaliště a další vodní atrakce. Pro ty odvážnější čeká v Paláci dobrodružství šest tobogánů dlouhých 440 metrů, 3 klouzačky a tajemný spacebowl. Rodiče jistě ocení možnost odpočinku v Paláci relaxu nebo v Saunovém světě, kde najdou 12 druhů saun. Samozřejmostí jsou komfortní a prostorné šatny i praktické zázemí s přebalovacím pultem a také novým dětským koutkem.

aqua

Praktické informace

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Reklama