Eva preferuje focení momentek, protože zachytí skutečnost. „Ta první fotografie je stejně nakonec vždy ta nejlepší. Ráda se nechám okouzlit okamžikem, a ten se vytratí při opakovaném focení,“ vysvětluje Eva. Není typ, který se vyžívá v pózování a plánování, což dokazuje fotografiemi, které sdílí. Neužívá příliš ani velice populární filtry, neboť mění ráz fotografie. Je prostě spontánní a přirozená. Vyumělkované fotky nechává jiným.

Eva Samková má před sebou náročnou letní přípravu. Už teď zvedá činky okolo devadesáti kil a v srpnu doplní tvrdý trénink například o skateové závody. Snowboardcrossová sezóna začíná potom v prosinci a jejím vrcholem bude Světový pohár, kterým nás Eva provede i na svých sociálních sítích.
Zeptala jsem se v Karlových Varech v Mall.cz Parku Evy na několik otázek:

Jaký je váš vztah k sociálním sítím, také sledujete neustále, co kdo postuje a co se děje?
Určitě kladný. Dnes už bez nich sportovec v podstatě nemůže fungovat. Je to i další pracovní kanál. Ráda fotím a jsem zvyklá sdílet fotografie se svými fanoušky.
Na telefonu jsem okolo dvou hodin denně. Je to ale odhad. Neměřím si to ??
 
A co fotky, je pro vás důležité mít telefon s kvalitním fotoaparátem?
Sportovec s sebou neustále vozí velké množství věcí a tahat navíc těžký fotoaparát by byla zbytečná zátěž. Proto je pro mě důležité mít kvalitní fotoaparát v telefonu. Mam ho neustále u sebe a mohu fotit momentky.
 
Šla byste na rande s klukem, který vám napíše na internetu?
Já preferuji osobní kontakt. Na internetu nepoznáte, kdo vám píše a co je to za člověka. Takže na rande bych nešla, už kvůli obavám o bezpečnost.
 
Co vás baví ještě jiného kromě sportu?
Sport je samozřejmě i zábava. Ráda jezdím na koni. Cítím se sice bezpečněji na snowboardu než na koni, ale můj kůň Pepin je naštěstí opravdu krotký. Je to spíš takový hodný pejsánek.  Miluju ale třeba i vaření. Dělám například skvělé nadýchané lívance.

Zdroj: Mall.cz Park 

Reklama