Špindlerův Mlýn „servírovaný na ledu“ – slogan snow volejbalové túry „Snow Volleyball Tour 2015 powered by Amway“ popisuje tuto vskutku neobvyklou sérii volejbalových turnajů na sněhu. Jedinečná atmosféra, ledové drinky a snow volejbal na nejvyšší úrovni budou účastníkům na šesti zastávkách Tour doslovně „servírovány“.

Letos bude Tour poprvé hostovat v pěti různých zemích. Ve Švýcarsku, v Rakousku, Německu, Itálii a v nové základně v České republice. Od začátku března do poloviny dubna 2015 se utká na padesát mezinárodních volejbalových profesionálů z celé řady zemí o titul „King of the Snow“.

Sobotní kvalifikace a párty pro hráče

Poprvé v historii volejbalu na sněhu proběhne turnaj ze snow volejblaové série „Snow Volleyball Tour 2015 powered by Amway“ v České republice. Jako místo konání byl vybrán Špindlerův Mlýn. I tady může osm nejlepších týmů v kvalifikačním kole získat divokou kartu pro nedělní Main Event. Kvalifikační turnaj proběhne v sobotu 07. března 2015 ve Špindlerově Mlýnu v údolní stanici Svatého Petra. Máš chuť zúčastnit se fantastické akce? Chceš být jedním z těch, kteří začínají psát novou kapitolu historie snow volejbalu v České republice a změnit Špindlerův Mlýn v bouřící pekelný kotel? Jestli ano – najdi si toho pravého parťáka a přihlaste se do bezplatného kvalifikačního kola na internetové stránce www.snowvolleyball.com. A od devíti večer se můžete těšit na velkou párty pro hráče.

volejbal

Hlavní turnaj v neděli

Staňte se aktivními spolutvůrci legendární Snow Volleyball Tour 2015 v České republice! It’s gonna be legendary! Hlavní turnaj „Main Event“ proběhne v neděli 8. března 2015 ve Špindlerově Mlýnu v údolní stanici Svatého Petra. Špindl je nejlepším skiareálem v Česku a nově také skvělou lokalitou pro uspořádání Snow Volleyball Tour 2015. Češi se proslavili nejen dobrým pivem, ale dokáží také hrát perfektní volejbal. V průběhu posledních šesti let hráli čeští sněhoví volejbalisté na Snow Volleyball Tour dominantní roli. Proto jdeme v roce 2015 s Tour do České republiky, abychom české Creme de la Creme co nejvíce ulehčili a zpříjemnili cestu na turnaj! Špindlerův Mlýn se těší na to, že se během prvního březnového víkendu v roce 2015 stane českou reprezentační vývěskou pro Snow Volleyball Tour a místem, kde mezinárodní volejbalová elita předvede divákům své umění. Napišme zde společně další kapitolu historie Snow Volleyball Tour 2015 tím, že ze Špindlerova Mlýna vytvoříme perfektní volejbalovou lokalitu a budeme korunovat nejlepší mužský a ženský tým na „Kings & Queens of the Snow 2015“! Let the tour begin!

Reklama