misss-fb.jpgFoto: Profimedia

Všechno úsilí, které Jen Atkin dala do cesty za svým cílem, se vyplatilo. Za dva roky dokázala zhubnout 50 kilo. Tím cílem nebylo vyhrál Miss Velké Británie, ale být spokojená sama se sebou a nabýt ztracené sebevědomí. Kvůli kilům navíc se s ní dokonce rozešel snoubenec. A to byla poslední rána. Přišla osobní krize a snaha o to být lepší.
 
„Moje oblíbené šaty mi už nebyly a věděla jsem, že to musím změnit,“ říká 26letá Britka. „Že vyhraji Miss Velké Británie, jsem vůbec nečekala. Bylo to neuvěřitelné překvapení. Kdyby mi někdo před několika lety řekl, že se tohle stane, nevěřila bych mu,“ prozradila serveru Bored Panda.
 
Nyní chodí Jen pětkrát týdně do posilovny a snaží se na sobě i nadále pracovat. Její dřívější život a to, jak žije nyní, je podle jejích slov jako noc a den. „Jím mnohem lépe, ale nesnažím se držet dietu. Mnohem víc o tom přemýšlím. Pořád si jídlo užívám, ale ne tak jako dřív. Chodím pravidelně cvičit a moc jsem si to zamilovala. Stalo se to součástí mého života a mnoha způsoby mi to pomohlo,“ říká. 

Reklama