VELUX představuje první světlík s bezrámovým zaobleným zasklením na světě.

Společnost VELUX uvádí na český trh unikátním řešení pro majitele domů s plochou střechou – světlík se bezrámovým zaobleným zasklením. Jedinečná kombinace elegantního a funkčního designu CurveTech otevírá další možnosti, jak přivést do interiéru velké množství denního světla. Nový světlík se zaobleným zasklením je v nabídce v osmi různých velikostech a za dostupnou cenu.

Velux

„Inovativní design zaobleného zasklení, který nazýváme CurveTech, není samoúčelný, ale představuje velmi efektivní spojení funkčnosti a nerušeného výhledu na oblohu. Bezrámové provedení světlíku navíc pomáhá jeho harmonickému napojení na střešní plášť,“uvedl Petr Král, marketingový manažer společnosti VELUX Česká republika

Velux

Pusťte si přírodu domů

Světlík s bezrámovým zaobleným zasklením VELUX umožňuje využít plochou střechu jako další cenný zdroj denního světla. Majitelé proto mohou těžit ze všech jeho benefitů – z nerušeného výhledu na oblohu, užít si měnící se rytmus dne, ale také mít přístup ke spoustě čerstvého vzduchu a denního světla.  Jednoduše řečeno, spojit se s přírodou.

Velux

Na rozdíl od běžných fasádních oken, která osvětlují prostor pouze po obvodu místnosti, umožňuje světlík přinést mnohem více denního světla také to těch částí domu, které je potřeba prosvětlit nejvíce – kuchyní, pokojíčků nebo pracoven.

Novinka pro nulový úhel

Světlík s bezrámovým zaobleným zasklením je odpovědí společnosti VELUX na četná přání zákazníků, kteří volali po vhodném řešení bez kompromisů. Díky této inovaci si nyní mohou dopřát nerušený výhled na oblohu i možnost instalace na střechy s nulovým sklonem. Tvrzené sklo světlíku má tloušťku 6 mm, která zaručuje bezpečnost i před drsnými rozmary počasí jako jsou kroupy nebo mrznoucí déšť.

Velux

Bezrámové zaoblené zasklení kromě elegantního vzhledu zajišťuje, že dešťová voda hladce stéká z povrchu a zároveň okno odhlučňuje od příliš prudkého bubnování deště. To může rušit hlavně v noci a snižovat kvalitu spánku. Špičkové provedení s dlouhou životností navíc přináší finanční úspory. Nedovolí totiž žádné zbytečné úniky tepla.

Více informací www.velux.cz/produkty/svetliky

Reklama