Fotky k dnešnímu tématu zaslala čtenářka DanaD. Jsou důkazem toho, že vlastnit kočku (ideálně více koček, spousty koček, celé zástupy!) je nejlepší způsob, jak doma udržet pořádek.

Ačkoli jsem avizoval, že u příspěvku uveřejním jen jednu fotografii, rozhodl jsem se učinit výjimku. Snímky čtenářky DanyD totiž opravdu stojí za shlédnutí...

Takže, kočkomilky, tohle je pro vás!


kockakocka

Nejsem ten typ, co by doma trávil hodiny uklízením. Zastávám názor, že rajony 1x týdně stačí. Věci a oblečení co nepoužívám víc než 2 sezony jdou z bytu. Proč si zbytečně doma dělat skladiště... A mám doporučení pro všechny, co na uklízení moc nejsou - pořiďte si kočku, nebo raději rovnou dvě. Kočky totiž vedou člověka k pořádku. Ne že by věci ničily, jen je „odsunují“, musí přece mít dost volných poliček, aby si mohly pohodlně lehnout, taky na lince musí být dost prostoru aby mohli pohodlně pozorovat, jestli vaříte správně. A o dobrém výhledu z okna ani nemluvím. A je ve vašem zajmu mít doma věci uklizené a srovnané, pak se do skříně vlezou utěrky i kočka a oboje bez úhony.

kocka

kocka

kocka

kocka

kocka

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur