Pořízení dítěte je pro partnery obrovskou událostí v jejich dosavadním životě. Toto rozhodnutí ovšem pro některé páry není zrovna procházka růžovým sadem. Někdy se stává, že i přes veškerou snahu se početí miminka prostě ne a ne podařit. Jestliže je vám tato situace důvěrně známa, máme pro vás několik užitečných rad, jak úspěšně počít vašeho potomka.

dítě

Miminko je obrovskou změnou v životě pro oba partnery

Čísla mluví jasně a stručně

Je známo, že zhruba devadesát miliónů partnerů se snaží počít dítě. Žena má při svém cyklu asi dvacetiprocentní šanci na úspěšné otěhotnění. Není tedy divu, že po nějaké době, kdy se početí nedaří, přichází strach a panika. Právě tyto dva faktory jsou ve snaze o miminko velmi nepříznivé. Statistika prozrazuje, že příčina neplodnosti je zhruba ve 35 % na straně ženy a ve stejném poměru také na straně muže.

Proč se oplodnění v současnosti komplikuje?

Jedním z hlavních důvodů proč se pořízení potomka nedaří, je fakt, že mnoho dvojic odkládá pořízení rodiny na co nejvzdálenější termín. Vyšší věk ale nahrává komplikacím s přirozeným početím. Příčin je mnoho a mohou být na straně obou partnerů. A které jsou nejčastější?

  • Špatná poloha

dítě

Volbou vhodné polohy můžete problém s početím vyřešit velmi rychle

21. století přeje sexuální osvětě a experimentům v sexuálních polohách. Párů, které souloží pouze a jedině v misionářské poloze stále ubývá, což je velká škoda, jelikož „misionář“ je jednoznačně nejlepší pro početí dítěte. Tato poloha totiž umožňuje hluboké pronikání, navíc muž ejakuluje přímo na děložní čípek partnerky.

  • Milování není povinnost

dítě

Žena by měla odhodit stud a zcela se oddat intimním prožitkům

V ideálním případě by žena měla také prožít své vyvrcholení, aby se spustil „nasávací efekt děložního čípku“. Při orgazmu se děložní čípek rozpohybuje a nasaje spermatickou tekutinu, čím se do dělohy nasaje mnohem více mužského ejakulátu. Takže dámy, zahoďte stud a nervozitu, aby se početí podařilo a intimní chvilky si užijte naplno!

  • Aktivní životní styl je trefa do černého

dítě

Pravidelný pohyb je základní předpokladem k dosažení cíle

Je dokázáno, že muži a ženy s nadváhou nebo podváhou mají větší problém s plodností. Nepodceňujte proto pohyb, který rozproudí krev ve vašich žilách a spouští endorfiny. Právě ty vám pomohou snadněji překonat nežádoucí stres a strach, jež by se při dalším nevydařeném pokusu mohl dostavit.

Jak ještě více můžete snažení podpořit?

dítě

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy

Chybný krok rozhodně neuděláte, když vyzkoušíte doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA.

Fertility Blend® je doplněk stravy obsahující mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí Fertility Blend pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Účinky Fertility Blend® jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkým lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006. Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

K dostání na www.fertilityblend.cz. Na tomto webu je k zakoupení rovněž varianta Fertility Blend® pro páry, která obsahuje i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

 

dítě

Zapojte i partnera! Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend®pro páry

 

Při zakoupení přípravku Fertility Blend® pro ženy nebo přípravku Fertility Blend® pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz zadejte kód FB23 a získáte poštovné ZDARMA! Platí do 29. února 2016. 

Pro stálé zákazníky Fertility Blend® je rovněž připraven Věrnostní program, při kterém můžete získat 1 produkt Fertility Blend® zdarma, více informací na www.fertilityblend.cz.

 

Reklama