Vše pro velikonoční stůl a pohodovou snídani

Tento týden se u nás všechno točí kolem vajíček, samozřejmě především vajíček velikonočních – ale nejen těch. Vydařená snídaně znamená dokonalý start do každého dne a umí ráno proměnit v něco mimořádného. Začneme proto u nádobí a příborů, budeme pokračovat stylovou přípravou kávy a čaje a skončíme u sváteční výzdoby a nábytku. A aby ani ti nejmenší nepřišli zkrátka, o to se osobně postará velikonoční zajíček: připravil totiž překrásnou kolekci dárků pro děti. Nejlepší začátek dne?Slavnostní rodinná snídaně! Zahájení prodeje v týdnu od 31. března 2014 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích. V e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již od 26. března 2014.

Misky na müsli, 2 ks

TchiboZ kvalitního porcelánu. Průměr každé misky 15 cm, výška 8,5 cm. Vhodné do myčky.

S kytičkami nebo s proužky.

Cena sady: asi 300 Kč

Cena sady 4 porcelánových talířků s proužky: asi 400 Kč

TchiboHrnky, 4 ks       

Z glazované keramiky. Objem každého hrnku 300 ml. Vhodné do myčky. Jednobarevné nebo vzorované.

Cena sady: asi 280 Kč

Kalíšky na vajíčka, 4 ks    

TchiboZ kvalitního porcelánu. S tečkami a s proužkem
u horního okraje. Vhodné do myčky. Glazovaný porcelán.

Cena sady: asi 230 Kč

TchiboNávleky na vajíčka, 4 ks            

Z čisté bavlny s vložkou z pěnové hmoty – vajíčko k snídani zůstane déle teplé. Návleky se hodí na běžně prodejná vajíčka, velikost M.

Cena sady: asi 200 Kč

Stojánky na vajíčka do mikrovlnné trouby, 2 ks

TchiboJednoduše a rychle – z mikrovlnné trouby rovnou na stůl. 3 v 1 – vejcovar, návlek a kalíšek na vajíčko. Plastové tělo s hliníkovou vložkou odolné vůči teplotám max. do 100 °C.  Průměr stojánku 7 cm, výška 10,5 cm. 

Jednoduché použití: stojánek naplňte po značku vodou, vložte vejce, zavřete a postavte do mikrovlnné trouby

Cena sady: asi 150 Kč

Silikonové kalíšky na vajíčka, 4 ks            

TchiboKalíšky pevně drží na hladkém podkladu díky nožkám s přísavkami. Odolné vůči teplotám do 110 °C. Vhodné do myčky. Modrý, zelený, červený a žlutý kalíšek v sadě.

Cena sady: asi 150 Kč

Tchibo

Formičky na tvarování vajec, 4 ks    

TchiboVejce získají při vaření natvrdo snadno a rychle tvary, které nelze přehlédnout. Sada obsahuje modrou formičku ve tvaru fotbalového míče, červenou formičku ve tvaru srdce, žlutou formičku ve tvaru zajíčka a růžovou ve tvaru kytičky. Se zaklapovacími uzávěry – formičky se snadno otevírají a lehce se čistí. Odolné vůči teplotám od -15 do 90 °C. Vhodné do myčky.
Velikost 7,5 x 7,5 cm.

Cena sady: asi 180 Kč

Konvička na čaj a šálek            

TchiboZ glazovaného porcelánu. Ideální na přípravu jednoho šálku čaje. Konvička se silikonovým kroužkem – při posazení na šálek ho nepoškrábe. Konvice vhodná na čajové sáčky a běžně prodejné filtry na čaj.

Objem konvice a šálku 250 ml. Celková výška 14 cm. Vhodné do myčky.

Cena sady: asi 450 Kč

Ruční napěňovač mléka           

TchiboNa přípravu obzvlášť krémové mléčné pěny.

Z ušlechtilé oceli 18/10 leštěné do vysokého lesku. Vložka s jemným sítkem. Nádoba vhodná k ohřívání mléka na sporáku. Vhodná na všechny typy sporáků s výjimkou indukce. Sendvičové dno optimálně udržuje teplo. S výlevkou. Plastová poklička s prohlubní pro optimální manipulaci. Objem 320 ml, výška 16 cm. Vhodné do myčky.

Cena v e-shopu www.tchibo.cz: asi 400 Kč

Reklama