Lehká křehká novinka pro zdravou snídani bez přidaného tuku ani cukru navíc – to Vám přináší společnost Emco s novým výrobkem Emco müsli Light & Crispy. Čtyři druhy vloček – ovesné, ječné, pšeničné a žitné - jsou praženy speciální technologií. Tento způsob zpracování dodává cereáliím zajímavou příchuť. Emco uvádí na trh dvě varianty - Light & Crispy müsli se semínky a ořechy a Light & Crispy Müsli s kousky jižního ovoce. Varianta se směsí čtyř druhů semínek a oříšků obohacuje cereálie o další cenné látky. Kdo má rád ovoce, ocení variantu s velkými kousky čtyř druhů jižního ovoce – datlí, fíků, rozinek a meruněk.

„Emco Light & Crispy Müsli ve dvou variantách - „se semínky a ořechy“ a „s kousky jižního ovoce“ představuje nový způsob zpracování cereálních vloček. Výrobek obsahuje nejen ovesné vločky s vyváženou skladbou rozpustné a nerozpustné vlákniny, ale také ječné vločky bohaté zejména na vitaminy skupiny B a E, žitné vločky s pestrou škálou minerálních látek (např. draslíku, fosforu, železa, fluoru) a pšeničné vločky jako rozhodující zdroj energie,“ uvádí Andrea Kaštánková, Product Manager společnosti Emco. „Jedná se o produkt, který navazuje na světový wellness trend – trend zdravého životního stylu. Je určen pro všechny, kterým jejich zdraví a zdraví jejich blízkých není lhostejné,“ dodává Andrea Kaštánková.

Proč Light a Crispy? Light jako lehká a našemu zdraví prospěšná varianta, která v sobě uchovává lehkost sypaného müsli a crispy křehkost křupavého müsli díky lehce napraženým vločkám. Už jedna porce Emco Light & Crispy müsli Vám dodá 16 % doporučené denní dávky vlákniny. To si snadno ověříte v barevném přehledu na přední straně obalu. Stejně jednoduše zjistíte i energetickou hodnotu či množství cukru a tuku v jedné porci, tj. 30 g výrobku. Jedná se o přehledné informace pro spotřebitele s uvedením množství doporučených denních dávek, procentuálního zastoupení jednotlivých živin a energetických hodnot v jedné porci výrobku. Emco se touto stupnicí zařadilo k významným výrobcům potravin v ČR, kterým záleží na správné informovanosti spotřebitelů.

Obě varianty lze zakoupit v 375 g balení za MOC cca 40,- Kč v běžné obchodní síti.

Chcete vyhrát balíček pro zdravou snídani? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte!

Soutěž probíhá ZDE!

Reklama