Jana Nováková (Solnička v kuchyni)

Sušenky BeBe Dobré ráno mám v lásce už dlouhá léta. Hlavně kakaové s kousky hořké čokolády, Bebe Dobré ráno s jogurtem a v oblibě mám i BeBe Dobré ráno mini, které si přidávám do bílého jogurtu nebo do mléka. Když mě přepadne chuť na sladké, a nemám zrovna nic napečeno, bez váhání sáhnu po nich. Vždy se u nás nějaký ten balíček najde. Díky malé velikosti balení se pohodlně vejdou do kabelky nebo batůžku. Můžete je tak mít po ruce třeba na výletě s rodinou nebo jako já, na procházce s pejskem.
5bd82c0ccf89cobrazek.pngTestování novinek - Bebe Dobré ráno Na Měkko a BeBe Dobré ráno Na Tvrdo - mě opravdu bavilo, protože všechny chutnají skvěle. Nejvíc jsem si pochutnala na variantě NaMěkko s kakaovou náplní.

Celý článek naleznete zde.

Veronika Harnolová (Veru Harnol)

Tak a teď pojďte s pravdou ven. Jak jste na tom se snídaní? Snídáte? Znáte tu starou známou větu: “Snídaně je základ dne”. Já ji znám až moc dobře a nikdy neopouštím domov, pokud nejsem nasnídaná. Já se znám, a když se pár minut po probuzení nenajím, tak omdlívám, kdysi dávno, když jsem cestovala tramvají, tak jsem kolabovala každý druhý den. Nyní ne. Snídáme doma všichni tři společně u jednoho stolu. Někdy si děláme doslova snídaňové hody, jindy snídáme trochu narychlo, a když třeba zaspím, tak se nebráním tomu, že si dám něco za jízdy v autě. Tohle určitě zažila každá z nás, hm? Rozhodně se raději najím v autě, než abych snídani úplně vynechala a pak do sebe naházela nějaké rychlé cukry. Doma máme zásobu sušenek BeBe Dobré ráno a někdy ji upřímně ráda přihazuji do kabelky sebou. Já jsem podlehla sušenkám NA TVRDO a můj muž miluje ty NA MĚKKO.
5bd82c42c86e7obrazek.png

Celý článek naleznete zde.  

Elly Kolaříková (Bohyně kuchyně)

Jaká jsou vaše rána? Ta moje někdy líná a jindy akční. Všechno záleží na tom, jak se probudí slečna Žof. Když má dny, ve kterých dlouho ráno spí, mám čas na delší a klidnou snídani u stolu. A když je vzhůru brzy, tak se snažím co nejdříve vyrazit ven. Za jakéhokoliv počasí. A právě venku jsem testovala první balíčky novinky od BeBe. Otestovány všechny čtyři vzorky, a tak jsem si mohla sestavit žebříček chutí Co mi chutnalo nejvíce?
5bd82c84c5bddobrazek.png

Celý článek naleznete zde.

Alenka Chramostová (Dobroty do bříška)

5bd82cb95c005obrazek.png
Nejvíce mi chutnaly BeBe Dobré ráno naměkko s borůvkou. Sušenka je opravdu měkká a vydatná, borůvku v ní ucítíte a není tak sladká jako variace s jahodovou náplní, ta byla na můj vkus už moc sladká. Pokud máte rádi sušenky křupavé, tak vám přijdou vhod BeBe Dobré ráno na tvrdo a za mě vedou jak jinak než čokoládové. Všechna balení se díky své velikosti pohodlně vejdou do kabelky nebo batohu a mohu je tak mít u sebe i pro případ svačiny, nebo rychlého přísunu energie. 

Celý článek naleznete zde.

Vendula Foldyna  (Wevush.com)

5bd82ce9ca66fobrazek.png
Ve spolupráci se serverem Žena-in jsem pro vás měla možnost vyzkoušet několik výrobků značky BeBe. Nebo vyzkoušet, spíš se opět ujistit, že >>bebečka<< jsou prostě značka dobré chuti a taky vysoké kvality. U nás doma zkrátka nikdy nechybí a jsou ideální hlavně, když ráno nestíhám. Moje oblíbená kombinace je bílý jogurt, BeBečka a třeba nějaký ten kousek ovoce.

Celý článek naleznete zde.

Jana Hornová (Jane’s moments)

5bd82d27db7aeobrazek.png
Zachumlám se na gauči a vychutnám si šálek svého oblíbeného Nespressa. Moje kávové chvilky doplňuje „něco dobrého“. Tentokráte jsem se doslova „zakousla“ do BeBeček a pojala to jako snídani. Vlastně se mi nechtělo nic připravovat, chtěla jsem si „zalenošit“ a co je jednoduššího než vyndat z obalu sušenku, která je vyvinutá na snídaní. Navíc BeBe je teď nově NaMěkko a to jsem musela zkusit.

Celý článek naleznete zde.
 

Reklama