Tentokrát si dám pozor, aby nápovědy byly přesné, ale myslím, že je to tak lehké, že to nebude ani potřeba. Vaším úkolem bude napsat tři díla, která mají slovo „snídaně“ v názvu. Jde o film, obraz a knihu.

1. Jeden z nejkrásnějších filmů, ve kterém zazářila půvabná herečka Audrey Hepburn. Malé černé a perlový náhrdelník se po tomto snímku staly ještě slavnějšími.

2. Obraz vzbudil ve své době obrovský skandál. Kdyby to šlo, jeho autora by snad ukamenovali, protože si dovolil namalovat nahou ženu mezi oblečenými pány. No fuj

3. Tato kniha byla jeden čas i u nás bestsellerem. Zvláště mezi mladými lidmi šla z ruky do ruky. Plná vtipných hlášek, i drsného humoru. Abyste to měly jednodušší, dalšími díly tohoto autora jsou třeba Jatka č.5, nebo Mechanické piano.

Už víte?

Pak nepište své odpovědi do diskuze pod toto zadání, ale jenom kliknutím na tento odkaz. Snídaně v soutěži

Soutěžit můžete od této chvíle, až do zítřejších 7:30.

Doporučuji neunáhlovat se, apokud is nejste jisté, počkejte na případné nápovědy. Času máte dost.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

Ryor

Ryor

Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel. Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama