Dětskou tvořivost je důležité rozvíjet a podporovat. A ta nejvhodnější příležitost k tomu je snídaně, při níž se u stolu většinou potká celá rodina. Může tak být mnohem víc než jen důležitým načerpáním energie na celé dopoledne. Zatímco cereálie Nesquik plné vitaminů, minerálů a zároveň jedinečné kakaové chuti sytí naše tělo, jejich obal vyživuje dětskou mysl. Představujeme vám „Nedokončené příběhy“.

Tři druhy cereálií Nesquik, tři příběhy

Na zadní straně obalů cereálií Nesquik, Nesquik Mix a Nesquik ABC nově objevíte příběhy, které nemají konec. Neděste se, má to svůj důvod – udělat vypravěče pohádek z vašich dětí. Rozehrát jejich fantazii na plné obrátky a využít společný čas u snídaně tím nejlepším možným způsobem. Jejich duševním i tělesným rozvojem.

„Věříme, že každé dítě má velký potenciál. Je však pravda, že ne vždy si uvědomujeme, jak jsou děti přirozeně kreativní. Nedokončené příběhy pomáhají odhalit a naplnit tento potenciál a zároveň nabízí příležitosti pro společné chvíle s rodiči a dětmi,“ vysvětlují tvůrci této myšlenky z Nesquik. Jak to celé funguje?
nese.jpg

Bylo, nebylo…
6087dbde346dbobrazek.pngVečer před spaním můžete dětem přečíst namísto klasické pohádky příběh ze zadní strany cereálií Nesquik. Třeba o drakovi, který je tak trochu jiný. Nebo o Strašidelném Hradu, odkud prchají návštěvníci. Případně o robotech, kteří hledají Planetu pro život. Jen se tentokrát nedoví, jak zápletka dopadne. Konec totiž neexistuje. Je na nich samotných, aby rozhodly, co se přihodí. Není ale kam spěchat! Ráno moudřejší večera, a tak nechte jejich fantazii pracovat přes noc. Kdo ví, třeba si příběh prožijí i ve snu. Uvidíte, jak moc se budete těšit na ráno, kdy vyprávění dokončíte u společné chutné snídaně.

Nedokončené příběhy z cereálií Nesquik ovšem rozvíjejí také fyzické dovednosti dětí. Dejte jim do rukou nůžky, tužku a pastelky, aby si z příběhu na krabici udělaly mini knížku. Stačí ho podle naznačených čar vystřihnout, přeložit a pak dopsat a dokreslit ilustrace. Jak asi bude vypadat přední stránka knihy v podání vašich dětí?

Pokračování na internetu

Už máte doma dokončené všechny tři příběhy, které lze na krabicích cereálií Nesquik najít, a vaše ratolesti baží po dalších? Není nic jednoduššího než kliknout ZDE a stáhnout si další. Sbírka příběhů, jimž mohou vaše děti vymyslet konec podle vlastní fantazie, je bohatá.

Proč cereálie Nesquik?

Po dlouhém nočním spánku potřebují děti vyváženou snídani, aby se probudily a nastartovaly svůj den. Hned po ránu by měly přijmout okolo 20 % denní potřeby energie a významné množství živin. Za ideální snídani proto výživoví specialisté považují směs sacharidů, vlákniny, bílkovin, vitaminů a minerálních látek. Toto všechno tělu dodá porce kvalitních cereálií, mléčného výrobku a ovoce. Nesmíme ale zapomínat ani na pitný režim, tedy sklenku vody.

Při výběru cereálií je důležité dbát, aby byly vyrobeny z celozrnné mouky, skýtaly bohatý zdroj vlákniny a obsahovaly vitaminy a minerální látky. To všechno a skvělou chuť k tomu nejdete v cereáliích Nesquik od značky Nestlé. Jsou doplněné o riboflavin, niacin, vitamin B6, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, železo, vápník a vitamin D, takže mimo jiné připívají i k rozvoji poznávacích funkcí. A co víc - obsahují pouze přírodní aromata a jsou bez palmového oleje.Podtrženo a sečteno, cereálie Nesquik pomáhají rozvíjet potenciál našich dětí, aby nás mohly překvapovat každý den.
6087dc0c50638obrazek.png

Reklama