Před námi je sobota a vy si můžete konečně chvilku poležet ve vyhřátém pelíšku. Už jste někdy pomyslela na to, že byste si dala snídani v posteli? Vypadá to tak romanticky… proč neoslavit Valentýna právě takhle?

Zítra je Valentýn a většině z nás už se ježí vlasy z přemíry všech těch srdíček, růžových  přáníček, infantilních dárečků a odstínů červené. Komerce nám svátek zamilovaných znechutila dřív, než jsme si na něj stačily zvyknout.

Ale Valentýn za to nemůže!

Ve skutečnosti všechny toužíme po mužské pozornosti, projevech lásky či přinesené kytce. A když se nám toho nedostává, jsme protivné a zapšklé a zavrhujeme všechno, co nám ta zašlá léta slávy připomíná. A která říká, že to není její případ, tak (s prominutím) kecá!

Jestli bychom si neměly sáhnout do svědomí a nepřiznat si, že bychom toho Valentýna rády slavily celý rok, a mohlo by nám být úplně jedno, že připadá na 14. února?

Můžeme si ho udělat kdykoliv. Třeba takovou snídaní do postele. Nemusíme svému drahému hned „vyslepičit“, že je to náš způsob valentýnské oslavy, buďme pěkně diskrétní a užívejme si té chvíle… jako kdysi, když jsme byly zamilované.

A že si nadrobíme do peřin a možná něco vylijeme? Ano, i to se může snadno stát, tím spíš, jsme-li ve snídání v posteli nováčky, ale copak nám tyhle „malé katastrofy“ můžou pokazit chvíle sounáležitosti a vzájemně sdílené pohody?

Možná namítnete, že vám by se tato představa docela zamlouvala, ale bojíte se, že s návrhem narazíte u své drahé polovičky. V tom případě si to nechte ve svých představách a posnídejte spolu alespoň u stolu. Třeba mu bude vrtat hlavou, kde jste k tomu nápadu přišla, a zažehnete v něm alespoň malou jiskřičku dávno uhašené vášně.

Krásně se o tom píše, že?  

foto: facebook. Love for all seasons

Čtěte také:

Reklama