Milé čtenářky Ženy-in,


také nenávidíte ranní vstávání jako já?

Protože jsem spíš noční živel, který si ráno rád přispí, každodenní vstávání ve všední den do práce mě ničí.

Zazvoní budík…

...chvíli se ještě převaluji v posteli a přemlouvám ručičku na budíku, aby se na chvíli zastavila. Jako obvykle to nemá cenu a MUSÍM VSTÁVAT!

Je šest hodin ráno a vydávám se zkulturnit do koupelny. Vykouzlím pomocí make-upu přijatelnou vizáž obličeje, rychle se obleču a HURÁ do práce. Tedy moc hurá ne, ale co mi zbývá. Většinou, když si ráno přispím, pak obvykle nestíhám. Takže dokážu oželit i snídani.

Ale když nemusím vstávat ráno do práce, tak si vyspávám třeba do deseti. A když se náhodou probudím dříve, tak se jen tak povaluju, poslouchám rádio a přemýšlím, co budu ten den dělat.


Nejkrásnější ranní probuzení je, když se probudím vedle svého přítele. Chtěla bych, aby mi někdy sám od sebe připravil snídani do postele, i když se to moc často nestává, připravuje mi jídlo pouze, když jsem nemocná, jinak je tato starost bohužel na mně.

 

Ale to bych si přála!

Aby mě probudila vůně kávy a čerstvých rohlíků… mňam, to bych si nechala líbit. No ale zpět do reality. Ranní ptáče tedy opravdu nejsem a asi nikdy nebudu a budík opravdu není můj kamarád.

Jana 


Většina žen o snídani do postele sní kvůli filmům, které nám ukazují muže, kteří čekají, až žena v jejich posteli otevře oči, aby ji mohli políbit a nakrmit. Jo jo, realita je opravdu trochu jiná...:-).

Připravuje vám váš přítel snídani do postele?

Jak by mělo vypadat vaše ideální ráno?

Strávila jste v posteli někdy celý den a zalenošila jste si?

napište nám: redakce@zena-in.cz
 

 

 

Reklama