Co už je moc a co je ještě málo? V případě počtu dětí patří číslo sem jistě k těm větším. Chtěla byste také hodně dětí jako čtenářka Seboosis?

Při hlasování se můžete třeba nechat ovlivnit tímto příspěvkem...

Sněhurka

Dobré ráno, nevím jak nazvat to, o co se s vámi chci podělit. Sen, naivní chtíč či totální pobláznění.

Zatím děti nemám, ale počet, který bych mít chtěla, může být pro někoho dost zajímavý. Tím číslem je sedmička. Jelikož jsem bezdětná, netroufám si říct, zda jsem schopná sedm dětí 100% vychovat a dát jim potřebnou péči, aby žádné nestrádalo. Ale v naší rodině je dost malých dětí, o které se starám a pedagogická škola by v tomto ohledu taky nemusela být k zahození.

Paradoxem je, že ve školce už pracovat nechci. Dokonce mám vymyšlené jména pro „mých" sedm chlapečků: Cedrik, Swen, Sebastian, Samuel, Alexej, Adrian a Maxim. Holky nechci. Já sama jsem vyrůstala mezi klukama i mými sourozenci jsou dva bratři a já chci prostě kluky.

Kamarádi si ze mě dělají srandu, že jestli chci opravdu sedm dětí, tak už bych měla začít, ovšem já spoléhám na přírodu a genetiku. Podle té bych měla mít dvojčata. A já pořád naivně doufám, že se to splní. Když jsem o tom informovala přítele, tak vykulil oči, zeptal se mě, jestli to myslím vážně a pak jenom zamumlal: Tak to abych začal šetřit na větší barák. On by chtěl maximálně tři a aspoň jednu holku. Necháme to na přírodě. Ale já budu stejně doufat. Mně se totiž líbí, když mi kamarádi říkají Sněhurka.

Seboosis

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Jak vám děti ovlivnily život?

I když by se to nemuselo zdát jako problém, touha po dítěti je jednou z věcí, které mohou pár nejen stmelit, ale i rozdělit. A v neposlední řadě je důležité nalézt shodu i nad jejich množstvím. Dnešní téma je tedy jasné, budeme se bavit o počtu dětí.

Pište mi příspěvky...

  • ... jak mi děti změnily život.
  • ... kolik chci dětí a proč.
  • ... nechci děti.
  • ... jsem/nejsem spokojená s počtem svých dětí, protože...
  • ... partner chce jiný počet dětí než já.
  • ... našla jsem si partnera kvůli dětem.

Své příspěvky posílejte na...

Samozřejmě jeden příspěvek odměníme krásným dárkem, tentokrát to bude: ranní čaj PICKWICK Kouzlo Ovoce s příchutí broskve a jahody a k tomu ústní voda s fluoridem Odol3dent pro děti.

Reklama