Autorem dalšího snímku, respektive koláže snímků, je čtenářka Danka7. Nevelký sněhulák, kterého postavila s dcerkou, je ze sněhu sesbíraného na asi 50 metrech čtverečních. Téma dne zní: Dětská zimní fotka.

Fototéma má dnes skutečně úspěch. Do redakční schránky chodí stále nové a nové příspěvky. Tento je od čtenářky Danky7 a zachycuje stavbu sněhuláka.


Dobrý den,

v příloze zasílám fotografii na výše uvedené téma, snad se bude líbit.
Jde o dokomentační koláž, kterak jsme s dcerkou stavěli sněhuláka.

snehulak

Fotografie zachycují první sníh (a taky jeden z mála, protože zde na jižní Moravě ho mnoho nemáme), který jsme rychle využili k postavení sněhuláka. A protože to byl takový spontánní nápad, sněhulák ani nemá opravdický nos z mrkve, ale nám se i tak líbil. A padl na něho sníh snad z 50 metrů čtverečních. :-)

S pozdravem
Danka7

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 23. února 2011: Dětská zimní fotka

Ráda fotíte? Pokud ano, je dnešní téma určené přímo pro vás! Tentokrát totiž nejde o to zaslat příběh či úvahu, ale fotografii. Jakou?

Každá maminka se ráda pochlubí se svými dětmi. Takže volba byla jasná a jednoduchá:

  • Posílejte zimní fotku svých dětí! A přidejte k ní krátký vtipný komentář.

POZOR! Každé čtenářce (či čtenáři) bude otištěna jen jedna fotografie, tak vyberte tu nejlepší!

Svou fotku s komentářem zašlete v elektronické podobě na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte uvést heslo.

A co můžete za svou fotku s krátkým popiskem získat? Pro zahřátí v chladivém počasí jsme vybrali následující dárek: čaj PICKWICK fresh Mountain...

pixkwick

... a k němu knížku: KRÁSA podle Vlasty Libotovské: Šťastná ve své kůži z nakladatelství Smart Press a GRADA.

krasa

Reklama