Livigno se řadí k nejlepším zimním resortům v Evropě, není proto divu, že si ho zamilovaly i rodiny s malými nezbedníky. Speciální dětské atrakce, hřiště, bohatý doprovodný denní i večerní program, jsou hlavními důvody, proč se sem každoročně vracejí. Stejně jako v loňském roce je na leden 2016 připravena pro rodiny s dětmi speciální slevová akce Family Week. Malí i velcí se mohou zároveň těšit na zábavný karneval, který na začátku února rozvíří livignské ulice.

Pestrobarevný svět pro nejmenší lyžaře a snowboarďáčky

Livigno

Lyžařský areál Livigno dobře ví, že nejmenší závodníci se musí při sportovních výkonech hlavně bavit. Proto je pro ně připravena mimo klasické lyžařské školy (s více než 150 zkušenými profesionálními lyžařskými instruktory) i speciální 100 metrů dlouhá sáňkařská dráha, kde se mohou dosyta vydovádět během sjíždění kopců na rychlých saních a bobech. K dispozici je i sjezdovka pro milovníky napětí: speciální vlek vyveze děti na kopec, ze kterého mohou drandit na speciálních nafukovacích kruzích – tzv. Tubing slope. V dětském klubu Lupigno čeká na děti do tří let rozesmátý maskot Lupigno, který je rád doprovodí na sjezdovky s dobrodružnými prolézačkami a závodními dráhami. V případě nevlídného počasí se děti mohou přesunout do krytého areálu, kde si dopřejí svačinu na dobití energie, a kde se o ně postará speciálně vyškolený personál, a rodiče si tak mohou užít nerušené odpoledne na sjezdovkách.

Livigno

V horní části sjezdovky Carossello 3000 Gondola je pro děti připravena speciální sjezdovka (Boarder Zoo) s širokými zatáčkami lemovaná pozoruhodnými siluety zvířat, která v Livignu žijí. Na planině Livigno Via Bondi, nedaleko pěší zóny v centru města čeká na nejmenší majestátní hřiště Livin´ Ice Park, které bylo vytvořeno z neuvěřitelných 8000 metrů krychlových sněhu. I zde si mohou děti užít nekonečné kopce legrace a vzrušení.

Pro ty, kdo by chtěli vyzkoušet další zimní sporty, nabízí Livigno venkovní kluziště s výhledny na dechberoucí hory.

Livigno

Na lyže s dětmi do Livigna výhodně - speciální slevová akce Family Week

Každá zimní dovolená představuje pro rodiče s malými lumpíky značnou finanční zátěž, proto si Livigno i pro tento rok připravilo speciální slevovou akci Family Week. Od 23. do 30. ledna 2016 obdrží dítě do 12 let v doprovodu dvou platících rodičů zcela zdarma: ubytování v hotelu či apartmánu, skipass zdarma, lyžařské vybavení i lyžařské lekce.  V případě dalších dětí do 12 let je možné získat slevu až 50 % na vše, a to rovněž v doprovodu dvou platících rodičů.

Speciální slevy jsou přichystány i v bazénovém a wellness komplexu AquaGranda. Na oblíbenou akci Family Week se mohou návštěvníci Livigna těšit i v druhé polovině března.

Livigno

LivignoNovinkou pro rodiny s dětmi je zde v letošní sezóně “Fun area”: tobogány pro dospělé i děti, zábavný park i roztomilé hřiště pro miminka.

Populární karneval i žhavá novinka letošního roku: šestisedačka Vallaccia

V letošním roce se mohou návštěvníci Livigna těšit na atraktivní novinku: šestisedačku Vallaccia v lyžařském areálu Mottolino Fun Fountain, která je dlouhá 1848 metrů. Vallaccia zvládne přepravit až 2800 cestujících za hodinu na vrchol ležící ve výšce 2717 metrů nad mořem. Pro znalce: Vallaccia je zastrčené údolí za obcí Trepalle a sjezdovky vedou po svazích skiareálu Mottolino odvrácených od Livigna.

Začátek února ovládne pak bude patřit tradičnímu karnevalu. Alegorické vozy, zábavné přehlídky, tradiční hry a zábavy na sněhu ovládnou ulice v Livignu, a budou bavit malé, velké i ty nejmenší.

Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy s úctyhodnými 115 km sjezdovek. Nachází se mezi  italským Národním parkem Stelvio a Švýcarským národním parkem. 

V íce na www.livigno.eu.

 

 

 

 

Reklama