Jakou sněhovou facku dostala čtenářka Heligona? Podívejte se na fotky a přečtěte si její vyprávění o krásných Dolomitech...


Největší facku od počasí jsme dostali v Itálii. Vyjeli jsme si s přítelem na týdenní lyžovačku do Dolomit. Poprvé v tomto nádherném, ale pěkně nevyzpytatelném koutu země. Zpočátku bylo všechno jako z katalogu. Nebe jako vymetené, mrzlo až praštělo a sníh jen svištěl pod lyžemi.

Itálie

Čtvrtého rána jsme se probudili do pohádky Mrazík. Bílá peřina se sypala z oblak, že málem nebylo vidět na krok. Zkušebně jsme vyjeli nahoru, abychom se pěkně rychle se "staženými ocasy" vrátili na hotel. V průběhu dne všechny vleky zastavily a bylo po lyžování. Mohli jsme jenom vyhlížet, kdy skončí to boží dopuštění. Sypalo v kuse tři dny a napadlo něco přes 2,5 m sněhu. Při pohledu z okna to byla dokonalá romantika.

Itálie

V tento krásný čas jsme se věnovali procházkám

Itálie

koulování

Itálie

vyrábění andělíčků

Itálie

stavění sněhuláků

Itálie

hledání auta

Itálie

a utužování vztahu :-)

Blížil se čas odjezdu a dle informací recepčního byly všechny okolní průsmyky uzavřené. Byli jsme v pasti a pomalu s smiřovali s prodloužením dovolené. Naštěstí večer před odjezdem sněžit přestalo a oteplilo se. Trochu odtálo a my mohli vesele vyrazit směrem na Benátky. Nadjeli jsme si asi 350 km, ale dorazili jsme v pořádku dokonale odpočatí a zregenerovaní.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kdy mi počasí nejvíc pilo krev!

Posílejte mi na redakční e-mail své příběhy z dovolených, nebo i domácí příběhy, při kterých vám počasí překazilo plány, nebo prostě jen pořádně pilo krev! Můžete je doprovodit i fotkami, pokud máte...

Pište, pište, čekají tu na vás krásné dárky za vaše příběhy!

Co můžete vyhrát?

Jeden ze dvou krásných čtvercových deštníků (viz obrázek níže), nebo opalovací krém AVON SUN+ s UVA a UVB filtrem 30.

deštníky

Reklama