S názor a historkou o kamarádovi přispěchala k dnešnímu tématu čtenářka Pajda. Některé případy chlapů nahoře bez vítá, jiní jí připadají „k pozvracení“.

A máme tu další čtenářský příspěvek k dnešnímu mírně hanbatému tématu. Tento je od Pajdy...


Ke zvědavým otázkám: pokud chlap jen tak chodí po městě a je na něm vidět, že mu právě otevřeli dveře kanclu a on si „poprvé v životě“ vyběhl ven, pak je to na pozvracení. Ovšem snědí kopáči „jen tak bez vršku“, pokud jsou opravdu snědí a osvalení (nemyslím takového toho kopáče ze značky, tedy „chlapa s lopatou“, ale opravdu chlapy, kteří makají, až se z nich kouří), ti mi nijak nevadí. Patří to k nim a k jejich profesi - jinými slovy: dělám rozdíly v tom, kdy jsem pohoršená a kdy ne.

Pokud jde o mého partnera, tak bych se nejspíš uválela smíchy - váží 130 kilo a představa, jak si sundá košili a začne vypíkat špek uprostřed města je celkem lákavá jako vítané zpestření dne. Ovšem takovou ptákovinu by asi opravdu neudělal - už proto ne, že z obleku se vylízá dost blbě...

Zajímavým „případem“ je v tomhle směru kamarád: po vesnici chodí oblečený, má téměř vždycky tričko, často s delším rukávem, vestu a rifle. V práci podle všeho chodí oblečený stejně, aspoň jsem ho nikdy polonahého neviděla, i když jsme náhodou k nim na firmu přijeli něco řešit a i když dělá venku. Ani v těch největších vedrech by „nahatý“ nechodil. Ovšem odpoledne si dá pivko,pak zapadne do stájí, a i když ho tam vidí celá dědina, tak sundá všechno, co sundat jde - když jsme byli plavit koně a já viděla, kde všude je opálený, tak se snad svlíká „i s chlupama“ :-) Ovšem on se nijak netají, že tam chodí balit holky a vzhledem k tomu, že pracuje manuálně, tak patří do té skupiny svalnatých „kovbojů“ - aspoň to odpoledne. Paradoxem je, že když jsem já chtěla jít okopávat zahrádku v plavkách, seřval mě jako Alíka, že nahatá ven nepolezu a že mě bude chodit kontrolovat... jako by mu po tom něco bylo. Koneckonců je to naše zahrada, ne?

A pokud jde o styl, tak je to zase o tom, že co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi...i když uprostřed města je to nevhodné, tak Adónis chodil téměř nahý a jak byl obdivován!

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

  • Líbí se vám, když muži chodí v létě nahoře bez?
  • Vadilo by vám, kdyby váš partner takhle venku chodil?
  • Připadá vám takové „oblékání“ jako stylový prohřešek?

Posílejte mi své příspěvky buď jako texty, nebo i jako fotografie doplněné popisem. Jsem zvědavý na vaše názory a očekávám je nejpozději 4. 7. 2012 v 15.00 hodin odpoledne v naší redakční e-mailové schránce (viz níže). Jeden z příspěvků odměním opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama