Takový přístup k životu má naše čtenářka s nickem Krupova. A co ji poslední dobou pobavilo? Sledování hokeje ve znakové řeči. Posílá vám ukázku, abyste se pobavily také

Přeji pěkný den redakci i čtenářkám. 

Mám ráda suchý český  humor, dvojsmysly a pořady s Janem Krausem nebo Šípem. Oba mě vždycky dokáží rozesmát. A jak pravil klasik, není nic těžšího, než rozesmát člověka. Neb rozbrečet, to dokáže každý. 

Směju se dětem a jejích hláškám, směju se u televizních novin, i když manžel věčně  na někoho kleje. Já jsem ta, která se snaží navodit úsměv, i když je zrovna den blbec. Někdy je to dřina, protože manžel je těžký soupeř. Když má nabroušenou náladu  je těžké ho rozesmát. Naposledy jsem se zasmála při sledování komentování hokeje ve znakové řeči. To jsem slzela jak ta brunetka na videu :-) 

Koukala jsem  v televizi na hokej a v přestávce mezi třetinami ten odkaz někdo hodil na facebook. Opravdu povedené, a vyhráli jsme navíc. 

Nooo a nejčastěji mě rozesměje můj Tomík. To je prostě naše sluníčko a nedá se na něj dlouho zlobit. 

b

Usměvavý den přeje Krupová

Milá Krupová, děkujeme za video i fotku vašeho usměvavého klučiny

Tex nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

Reklama