Čtenářka aiša si láme hlavu. Dostala se do sledu podivných událostí, které si neumí vysvětlit. Může za to rodokmen, který chtěla vypracovat?

Dobrý den.

To, co vám teď napíšu, není příběh, jen něco, co nedokážu vysvětlit a nevím, co s tím, protože mě to dosti často děsí. Před časem mě určité věci v rodině navedly na myšlenku začít dělat rodokmen. No a mně se dějí věci, co jsem dříve skoro nevnímala, a nebo se neděly vůbec. To, že mě ve snu navštěvují rodiče, je normální. Někdy se pak cítím celý den pěkně, ale někdy je sen jedna hrůza. Bohužel chvilku po probuzení vím ze snu velmi málo a pak během dne jen útržky a ten pocit štěstí, a nebo děs.

Dosti často se mně stává, že kolikrát nastane událost, děj, okamžik, nebo jak to nazvat. Prostě chvilka, že si řeknu, to už jsem viděla, prožila, ale vím, že to bylo pouze ve snu. To, že slyším odmykání dveří a přitom u dveří nikdo není. Dosti hlasité praskání nábytku za mnou. Kolikrát se otočím nebo vzhlédnu od čtení a mám pocit, že vidím postavu - je to jen zlomek vteřiny. Kdybych tu měla vyjmenovat, kolikrát se mně stalo, když bylo dost zle, objevilo se nečekané řešení - pomoc. Co si o tom všem mám myslet??? Chtějí se se mnou spojit předci, co jsem je vlastně probudila ze zapomnění? Co mně chtějí sdělit rodiče tím, že někdy mě v noci sny děsí a někdy bych nejraději prožívala sen celý den? A kdo nade mnou bdí a v nejhorším mně pomáhá?  

aiša     

Co myslíte? Je příčina těchto událostí přirozená, nebo v tom budou hrát roli zemřelí předkové?

 

Reklama