Zápalka. Dnes běžná záležitost, před mnoha lety luxus, o němž mohli lidé jen snít. Pouhým škrtnutím zažehne dřívko plamen, který pak přesuneme, kam potřebujeme. Téměř kultovní záležitostí jsou dnes také dlouhé zápalky, které se skvěle hodí k podpalování v krbu, ale také pro karmy, plynové sporáky, či delší svícny. Tradiční česká značka SOLO nabízí krbové zápalky dokonce 18 cm dlouhé a tak s nimi snadno dosáhneme s ohněm až pod polínka, aniž bychom se museli špinit o dřevo, či si popálit prsty.

zapalky solo

zapalky krboveSOLO ZÁPALKY KRBOVÉ  - impregnované krbové zápalky jsou vhodné pro kamna, krby, grily, ocení je i táborníci při rozdělávání ohně v přírodě. Tato zápalka je dlouhá 18 cm a skvěle se hodí k zakládání ohně s  ekologickými podpalovači SOLO. Díky své délce bezpečně oheň dosáhne až k připraveným polínkům, aniž by nás ohrozil. Zápalka dokáže hořet déle než dvě minuty. Prodávají se v balení po 100 a 40 zápalkách za cenu 40 ks od 69 Kč, 100 ks od 99 Kč, například v prodejní síti Albert, Bauhaus, Globus, Hornbach, Kaufland, OBI, UNI hobby.

Více na www.solo.cz.

 

zapalky do kapsySOLO ZÁPALKY DO KAPSY – tyto kapesní zápalky se oproti klasickým liší nejen prodlouženou délkou bezmála šest centimetrů, ale také silnějším dřívkem, díky kterému se se zápalkami lépe manipuluje a déle hoří. Užijeme je jak v domácnosti (k zapalování svíček, plynových sporáků, atd.), tak také v přírodě. Díky kapesní velikosti se nám vejdou do každého batůžku a můžeme je vzít kamkoliv s sebou. Prodávají se v balení po 100 ks za cenu od 9 Kč, například v prodejní síti Albert, Globus, Hornbach,  OBI či UNI hobby. 

Více na www.solo.cz.

Reklama