tefal.jpg

Je to skvělá věc, tento pomocník v kuchyni vám velmi usnadní vaření a ušetří spoustu času. Právě to nyní v redakci testujeme. Věříme, že tento pomocník se stane nedílnou součástí domácnosti každého, kdo ho má doma a zamilují si ho úplně všichni. Doslova stačí jen pár kliknutí a Click & Cook vám uvaří lahodné a výjimečné variace pokrmů z pohodlí vašeho domova. Inspirující všestranné funkce a dokonalé výsledky – to je multifunkční varný kuchyňský robot Click & Cook (FE506130) značky TEFAL.

tefal4.jpg

Musíme říci, že tento vychytaný robot je opravdu skvělý. Má mnoho funkcí a je velmi variabilní. Pro začátek jsme v něm uvařili hráškový krém – přesně podle přednastaveného receptu s ricottou a bazalkou. Postup je opravdu velmi jednoduchý. Najdete si recept, který chcete uvařit. Seženete ingredience a pak podle návodu postupujete krok za krokem a výsledkem je lahodná hrášková polévka. V hrnci se vše uvaří a rozmixuje. Objem vařící nádoby je dostatečně velký (3,6 l), takže velmi pohodlně uděláte porce pro celou rodinu. Velkou vychytávkou je přesná integrovaná kuchyňská váha, pro obzvláště dokonalé vážení s přesností  na 1 gram (od 1 g do 5 kg). Nemusíte tedy odbíhat a vážit ingredience vedle robota.

tefal2.jpg

Na co se chystáme dále? Robot nabízí 600 receptů. Díky tomu se dá uvařit snadno cokoliv vás napadne, a to včetně sladkých a slaných jídel. Co nás překvapilo, je nabídka pečených a jiných dezertů. Máte chuť na něco speciálního?  V nabídce receptů jsou také pokrmy světové či vegetariánské kuchyně. Dobrou zprávou je, že robot Click & Cook nabízí ve své integrované kuchařce i zdravé recepty, které určitě osloví nejednoho strávníka. Těšíme se, že vyzkoušíme omáčku a nějaký sladký dezert. Rádi vám dáme vědět, jak se nám to povedlo.

tefal1.jpg

Jak multifunkční kuchyňský robot Click & cook funguje?
Nemusíte se rozhodně bát, že to nezvládnete. Díky pokynům krok za krokem a dotykové obrazovce bude vaření receptů hračka i pro méně zkušené kuchaře. Výjimečně všestranný přístroj disponuje 32 funkcemi jako je vaření, mixování, mísení, hnětení, šlehání, sekání, mletí ořechů, vaření v páře a mnoha dalšími.

tefal3.jpg

Dále nabízí 10 automatických programů – vaření při nízké teplotě, rizoto, intenzivní pára, dort, chleba, pečené dezerty, omáčka, polévka, automatické čištění. Disponuje 7 všestrannými doplňky jako je víčko, špachtle, šlehací nástavec, vnitřní parní koš, vnější parní koš, sekáček a mixovací nástavec. Naprosto úžasným detailem je vysoce přesná integrovaná kuchyňská váha, pro obzvláště dokonalé vážení s přesností na 1 gram (od 1 g do 5 kg). Objem 3,6 l připraví porce pro každou příležitost, nejen při setkání v rodinném kruhu, ale i při návštěvě většího počtu přátel. Automatický program čištění umožňuje snadnou a rychlou údržbu i mezi jednotlivými kroky vaření.

hrasek.jpg
Zdroj fotografie: Shutterstock

Jak jsme sami vyzkoušeli, práce s tímto robotem je snadná a profesionální. Těšíme se na další uvařené pokrmy!

Doporučená cena: 16 999 CZK

Více na www.tefal.cz

tefallogo.jpg
 

sss.gif

Reklama