Zůstat doma v teple a přesto se cítit jak v Provence, tak to vám splní nový pevný podpalovač SOLO s vůní levandule, typické květiny z tohoto koutu Francie. Kromě této novinky přináší tradiční česká značka SOLO pro usnadnění rozdělávání ohně ještě další dva nové pevné podpalovače – parafinový a petrolejový.

Solo

Zatopení v krbu, kotli, kamnech, zapálení ohníčku na klasický táborák, či rozpálení grilu – u všech těchto situací potřebujeme ovládnout jeden ze čtyř živlů – oheň. Velkým pomocníkem pro snadné a rychlé rozdělání ohně jsou nové pevné podpalovače SOLO, díky kterým oheň rychle vzplane a podpálí i ostatní palivo – ať už dřevo, brikety, či uhlí. Značka SOLO nabízí tyto tři novinky:

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ LEVANDULOVÝ – tento podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kterým nestačí pouhá pomoc při zapálení, ale chtějí ještě něco navíc – nový pevný SOLO podpalovač má totiž příjemnou vůni levandule. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu rukou, který občas nastane při zapalování ohně běžným pevným podpalovačem.  Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. Více na www.solo.cz.

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PARAFINOVÝ – parafínový podpalovač má neutrální vůni a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů. Více na www.solo.cz.

SOLO PEVNÝ PODPALOVAČ PETROLEJOVÝ – tento podpalovač je na petrolejové bázi a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice novinek pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Více na www.solo.cz.

Solo

Reklama