Než začnete s mytím, rozmyslete si, zda chcete ztrácet čas s tradičním postupem, kdy mytí saponátem nebo octovou vodou následuje zdlouhavé leštění starými novinami, nebo dokonce použitými silonkami. Snadnější a rychlejší bude chopit se speciálních přípravků, které myjí a leští v jednom jediném kroku.

Nový Clin 2v1 Shine&Protection díky speciálním polymerům ochraňuje především skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody. Mytí oken bude nyní snadné a rychlé a po umytí zůstanou vaše okna déle čistá.

Prostředky na mytí oken Clin 2v1 Shine&Protection jsou dále vybaveny vylepšenými uzávěry. Ty umožňují rychlejší mytí, a to díky vylepšené pistoli, která aplikuje až o 25 % více mycího prostředku než dříve. Stisk uzávěru je o 30 % snazší a díky novému ergonomickému designu lépe padne do ruky. Obsluha nového rozprašovače je snadná a velmi intuitivní. Přesto na samotném uzávěru najdete obrázkový návod k obsluze. Nový Clin je i lehčí - na výrobu nového uzávěru bylo použito o 22 % méně plastu, což za rok znamená úsporu téměř 500 tun plastu.

5aa1543eb8555clinjpg.jpg

Na některé domácí práce v současných domácnostech nezbývá čas. Nyní se ale na mytí oken vymluvit nedá, s novým Clinem je velmi snadné a rychlé. A bude vás bavit!

5aa1554c87eafclinjpgfin.jpg

Vybrat si můžete z několika variant:
- Lemon s vůní citrusů
- Apple s vůní jablek
- Vinegar s vůní ovocného octa
- Mediterranean Dream s vůní Středozemí
- Blue – univerzální přípravek
- Anti-fog proti zamlžování
- Multi-Shine na čištění až 22 různých povrchů

Tyto pomocníky oceníte určitě při jarním úklidu!

Také se chystáte na jarní mytí oken? Pak neváhejte, zapojte se do soutěže a otestujete Clin 2v1 Shine&Protection Lemon s vůní citrusů. Testovat bude 10 z vás. Soutěž probíhá ZDE

Nechte se inspirovat přípravky Clin ZDE

Reklama