A právě proto jsou zde systémy pro chytrý domov, které vám pomohou s organizací vaší domácnosti. Představte si, že přijdete domů a příchodová cesta je osvícená. Ráno vstáváte a žaluzie se automaticky vysunou. Topení se sepne vždy tak, jak je potřeba. Už nikdy nebudete řešit problém s tím, jestli jste zapomněli zhasnout nebo vypnout některé spotřebiče. O vše bude postaráno za vás.
5f64781b47a51obrazek.png
Přesně takto fungují systémy pro chytrý domov. Umožňují vám ovládat na dálku celý svůj domov. Regulace vytápění, ovládání osvětlení a žaluzii, klimatizace, garážová vrata, bazén. Kromě pomoci s organizací domácnosti tyto systémy umožňují také značné úspory energií. Systém xComfort od společnosti Eaton nabízí flexibilní řešení, ať už jde o stávající byt či dům a nebo se teprve chystáte ke stavbě.

Instalace systému xComfort do vaší domácnosti zanese pořádek. Nabízí buď komplexní řešení pro celou domácnost nebo naopak vyřeší individuální přání a potřeby. Potřebujete další vypínač a nechcete nepořádek v domě? Přáli byste si centrální vypínač pro světla, zásuvky nebo rolety? Nebo vypínač v blízkosti vany? Všechna tato vaše přání splní připravené bezdrátové sady od společnosti Eaton. Stačí pouze nainstalovat jednu z Go Wireless sad pro spínání či stmívání. Instalace bezdrátových sad Go Wireless je jednoduchá, flexibilní a bez nepořádku. Pro komfortní ovládání si vytvoříte tematické scény jako např. Příchod, Odchod, Sledování televize, Večeře apod.
5f6478af05f15obrazek.png

Jaké výhody vám poskytne bezdrátová technologie xComfort ve vaší domácnosti?

 • Pohodlné spínání osvětlení a stmívání LED zdrojů, které to umožňují.
 • Libovolné rozmístění vypínačů a termostatů do míst, kam si přejete.
 • Komfortní zónovou regulaci vytápění s libovolnými zdroji tepla.
 • Ovládání žaluzií a rolet s automatickým řízením pro maximální efektivitu.
 • Řízení vzduchotechniky, chlazení či technologie bazénu včetně ohřevu.
 • Simulace vaší přítomnosti, když jste na chatě či na dovolené.
 • Automatické spínání tlumeného osvětlení ve večerních hodinách.
 • Bezpečnostní funkce při nežádoucím pohybu, zaplavení nebo požáru.
 • Měření spotřeby el. energie, plynu a vody, které budete mít vždy pod kontrolou.
 • Automatické spínaní na pohyb
 • Hlasové ovládání a mnoho dalšího.

Návrh a realizaci chytré elektroinstalace svěřte odborníkovi. Neváhejte se obrátit na certifikovaného partnera společnosti EATON v oboru chytrých elektroinstalací xComfort, který vám vysvětlí, jaké výhody systém nabízí, připraví návrh řešení, vše namontuje a nakonfiguruje systém tak, aby nejlépe vyhovoval potřebám vašeho domova. Vyhledejte odborníka ve vašem okolí a zjistěte, jak si zpříjemnit život s instalací xComfort. Vyhledat vhodného odborníka můžete vyhledat ZDE

„Systémy pro chytré domy především monitorují situaci v domě, měří teploty, sledují povětrnostní situaci, přítomnost osob v domě, kvalitu vzduchu či případné zakouření v bytě nebo přítomnost vody v koupelně při prasklé hadici k pračce. Na základě těchto informací a nastavených preferencí uživatelů zajišťují efektivní řízení a ovládání topení, klimatizace, osvětlení, zastiňování apod. Z pokročilejších funkcí je to například komplexní řízení technologie bazénů, filtrace a ohřev, nebo základní úroveň zabezpečení jako například prevence proti vzniku požáru vypínáním spotřebičů při odchodu, sledování zaplavení, či simulace přítomnosti, když jste například na dovolené,“ řekl Lukáš Matějíček, Ph.D. – vedoucí oddělení Product Managementu, Eaton Elektrotechnika, s. r. o.
5f6477e1432aeobrazek.png

Reklama