Kosmetická značka Dermacol nabízí kompletní řadu opalovací kosmetiky pod názvem SUNLINE.
Jedná se o výrobky vysoké kvality, jejichž hlavní předností je voděodolnost, obsah UVA a UVB filtrů a účinných přírodních látek. Filtry a přírodní látky zajišťují nejen aktivní ochranu pokožky před škodlivými účinky slunečního záření, ale také účinnou péči o pleť.

Součástí výrobků řady SUNLINE je přírodní látka Shea butter získávaná z oříšků stromu máslovníku. Pečuje o pokožku těla a účinně ji chrání před UV zářením. Zároveň má zklidňující účinek na podrážděnou pokožku, odstraňuje následky nadměrného slunění a prokazatelně působí na zpomalení procesu stárnutí pokožky.
Vitamin E obsažený ve všech výrobcích řady Sunline chrání pokožku před volnými radikály. Lipidový systém zabraňuje nadměrnému vysušování pokožky a napomáhá udržení její pružnosti. Vybrané výrobky navíc obsahují beta-karoten, který podporuje a prodlužuje opálení pleti.

Součástí řady SUNLINE jsou také přípravky určené k péči o pleť po opalování, kosmetika na opalování pro děti a samoopalovací mléko.

Gel po opalování obsahuje D-Panthenol a alantoin pro optimální zklidnění pokožky a její regeneraci po slunění. Mléko po opalování se snadno roztírá a rychle vstřebává. Obsahuje vitamin E, D-Panthenol pro zklidnění pokožky a avokádový olej pro její zvláčnění.

Přípravky určené pro děti mají vyšší ochranný faktor a obsahují výtažky z ovesných zrnek. Tyto složky zabraňují podráždění jemné dětské pokožky, mají hojivé účinky a současně aktivně pečují o dětskou pokožku.

Samoopalovací mléko obsahuje látku DHA, která umožňuje zhnědnutí pleti bez účinků slunečního záření. Pokožka změní barvu už 2 hodiny po aplikaci.

Dermacol nabízí několik variant opalovacích přípravků. Každý si může vybrat ten, který mu bude nejvíce vyhovovat. Všechny varianty obsahují UVA a UVB filtry, Shea butter, vitamín E a vybrané výrobky také beta-karoten. Díky tomu opalovací přípravky Dermacol vyhovují i těm nejnáročnějším potřebám jednotlivých spotřebitelů.

Varianty opalovací kosmetiky Dermacol:
· Opalovací mléko (OF 4, 8, 10)
· Opalovací mléko s beta-karotenem (OF 8)
· Opalovací mléko s beta-karotenem s rozprašovačem (OF 4, 8, 10)
· Krém na opalování (OF 6, 10, 20)
· Krém na opalování s beta-karotenem(OF 6)
· Přípravky na opalování pro děti (mléko OF 10, krém OF 16, rozprašovač s beta-karotenem OF 10)
· Přípravky po opalování (mléko, gel)
· Samoopalovací mléko  

     
Reklama