První příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka s nickem kukiopas. Zatím řídit nezačala, ale doufá, že začne.

Čtenářka kukiopas je velmi zodpovědná a já jí přeju, aby se nenechala ničím odradit a brzy usedla za volant.


Velmi dobře si pamatuji na první den, kdy jsem dostala do rukou řidičák. Měla jsem z něj velkou radost, těšila se na projížďky okolní krajinou a také věci, které bych díky autu rychleji vyřídila. No jo, plány jsem měla velké, skutečnost ale byla bohužel jiná.

Řídila jsem sice ještě tentýž den, co jsem řidičák dostala, ovšem to bylo poprvé a prozatím také naposledy, co jsem auto řídila bez toho, aniž by měl spolujezdec u nohou další pedály. Pak přišlo hektické období, takže nácvik řízení šel stranou. A čas plynul, plynul a plynul...

Nyní jsou to už čtyři roky a za tu dobu jsem se ještě nedokopala znovu sednout za volant a někam jet. Není se proto ani čemu divit, že jsem už zapomněla některé dopravní předpisy a značky, takže i kdybych chtěla zase řídit, musela bych začít zase od začátku. Takže pro mě velký problém. Moc dobře si uvědomuji, že auto je dobrý pomocník, ale i nebezpečná zbraň, kterou můžeme chtěně i nechtěně někomu velmi ošklivě ublížit, anebo jej zabít. A to rozhodně nechci!!! Nesednu si tedy sama za volant dříve, než si budu jistá, že to fakt umím. Snad už se k tomu konečně dokopu a začnu. Je totiž hodně případů, ve kterých by se mi auto šiklo, ale vzhledem ke svému zbabělství, na něj můžu ještě na nějaký ten čas zapomenout.

kukiopas

A jak jste na tom vy, milé čtenářky?

Dnešní téma je: Řídíte auto v zimě?

  • Kdy jste se naučila řídit?
  • Jezdíte autem i v zimě, nebo se bojíte?
  • Kam jste poslední dobou jela?
  • Půjčuje vám manžel auto?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy, klidně i s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá Termální vodu od VICHY, bohatou na stopové prvky a minerální soli (150 ml) a čaj PICKWICK Green Tea pineapple. Příspěvky posílejte dnes, 18. 2. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ŘÍZENÍ V ZIMĚ

caj

Reklama