Úsměvnou historkou, která se stala paní Aleně a jejímu manželovi teprve minulý týden, dnešní téma o načapání ukončíme. Ona příspěvek ještě poslat stihla, manžel už „to“ nestihl.

„Snad to ještě stihnu“, to neříkám jako, že jestli stihnu poslat příspěvek, ale tuto větu řekl můj manžel minulou neděli, když zarachotil klíč v zámku a děti se vracely v podvečer od babičky. Kristýnce je 13, Lukášovi 12, to jen tak pro představu. Babička bydlí v jiné čtvrti než my, ale pěšky je to jen 10 minut, víc ne, děti za ní chodí často, bodejť by ne, tolik dobrot co vždycky nachystá a tolik legrace, co užijí s dědou, to doma nemají. Doma mají jenom po pracovním týdnu otrávené a unavené rodiče. V tu neděli jsme byli po obědě nějak hodně unaveni, snad tím horkem co bylo, a tak hned jak děti odešly, tak jsem si šli na chvilku lehnout. Usnuli jsme jak špalci a probrali se snad až kolem páté, šesté hodiny, oba odpočinutí a na manžela to naráz přišlo. Dál to rozebírat nemusím, ještě rozespalí jsme ztratili pojem o čase a pak jsme ho ztratili ještě víc, když vtom slyšíme bouchnout dveře. Že by průvan a nebo už děti? Byly to děti a já jen vidím manžela jak s nešťastným výrazem ve tváři říká: snad to ještě stihnu. Nestihl.

Hezký den všem načapaným i nenačapaným přeje AlenaK

pozn. text nebyl redakčně upraven

___________

paní Alenko, děkuji za příspěvek,hlavně, že se Kristýnka s Lukáškem vrátily v pořádku a „zavčas“ domů )))

Pěkný den Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

Reklama