Je neděle večer, před chvílí jsem akorát dožehlila...na chvíli jsem zasedla k počítači a "surfuji" po svých oblíbených dámských magazínech :-). A tak jsem na Ženě-in narazila na téma "Co jsem si koupila nového?"

Minulý týden jsem po delší pauze v polední pauze :-) zavítala do obchodu Ann Christine. Naposled jsem tam byla loni v srpnu. Byly slevy, a tak i já se nechala nalákat, ale realita byla trošku jiná. V prodejně byly stojany plné oblečení, veliké tabule i ve výloze lákaly až na 80% slevu.

Ale když jsem zamířila ke stojanům se šaty, ztuhnul mi úsměv. Na šatech byla cenovka, původní cena 499,-Kč, pak barevný nalepený štítek "cena po slevě 699,-Kč". Takže vlastně tam žádná sleva nebyla a nestačila jsem se divit. Já bych si s tím dala tu práci a přelepila původní cenu, aby nebyla vidět, když už tak chtějí vydělávat na slevách :-)))) a tak jsem se tomu obchodu vyhýbala až do minulého týdne:-)

Zaujala mě plátěná tunika, měli několik barev, růžovou, modrou, černou a bílou. Našla jsem svou velikost v modré barvě a zamířila jsem do kabinky. Nevím jak vy ostatní, ale loni jsem si ve výprodejích pořídila několik triček a všechny doslova dosloužily :-(. Většinou po několika vypráních se tam začaly objevovat dírky a nebo materiál pěkně místy prosvítal, jak kdybych tričko nosila aspoň deset let.... :-(.

Ale abych se vrátila k té tunice...tunika mi sedla, cena taky 269,-Kč, a tak jsem ji zaplatila a šla zpět do práce. Samozřejmě jsem se pochlubila kolegyním a ty mi ji pochválily. Do druhého dne se mi to rozleželo v hlavě, a tak opět v polední pauze jsem "pádila"do Ann Christine a tentokrát jsem si koupila růžovou tuniku :-).

Doufám, že tyhle tuniky nedopadnou jako několik triček, které jsem si koupila vloni :-).No a má 17 letá dcera už loudí, zda ji půjčím nějaké oblečení. Hádejte co to asi bude :-)?

Jednu ji půjčím, ale obě naráz určitě ne :-). Vaše čtenářka "kirgyt".

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dcera mi taky bere oblečení, zvláště silonové punčocháče. Když je potřebuji, nemám pravidelně ani jedny, protože ona je má zásadně jen na jedno použití. Simona

Jaké máte zkušenosti s kvalitou svých nákupů vy? A co jste si na jaro pořídily nového? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama