První příspěvek k prezidentskému tématu nám poslala čtenářka Tamichita. A mně nezbývá než říct, že s ní souhlasím.

Taky doufám, že se objeví nějací noví kandidáti. Třeba už za pět let.


Dobrý den,

o politiku se zajímám jen tak okrajově, nejsem tedy žádný politolog, ale obrázek si udělat umím. Nikdy jsem nebyla příznivcem pana Klause a to, co provedl s amnestií můj obrázek a názor o něm jen utvrdilo. Co se týká pana Zemana, neznám ho, znám ho asi jako my všichni z médií a působí na mě nedobrým a zlověstným dojmem. V jednom článku jsem četla výrok pana Zemana. Člověk, který řekne: - Miloš Zeman, 21. 01. 1992: „Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.“ - si nezaslouží moji pozornost, podporu a ani plýtvání dechem, energii, v tomto případě písmenky. Nevím, možná se pan Zeman řídí heslem „podle sebe soudím Tebe“. Takže pane prezidente vládněte pěkně, moudře a doufám, že krátce! Pevně věřím a stále doufám, že přijde doba, kdy dostanou šanci i jiní kandidáti než ti staří, kterým se nedá věřit ani nos mezi očima a zavane tu nový politický vzdoušek!

Tamichita

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jaký názor máte vy?

Tématem dne je: Prezident.

  • Zajímáte se o politiku, a tedy i o prezidenta?
  • Byly jste volit prezidenta?
  • Co si myslíte o Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi?
  • Máte nějaké zajímavé zážitky, příběhy, zkušenosti... s prezidenty?
  • Zajímají vás prezidenti v historii naší země?

To vše a ještě mnohem víc budeme probírat. Mimochodem přečtěte si nový článek o našem prvním prezidentovi T. G. Masarykovi, který by dnes slavil narozeniny. S tímto tématem dnes soutěžíme!

A jako vždy jedna ze čtenářek získá za svůj příspěvek cenu, dnes úžasnou knihu A. Indridasona: Propasti. Je to další ze severských detektivek, máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes 7. 3. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: PREZIDENT

kniha

Reklama