Diář Rok podle Dary
Rok se s rokem sešel a popová diva Dara Rolins ani tentokrát své fanoušky neochudí o speciální diář. Ten slouží nejen k plánování, ale i jako průvodce zdravým životním stylem. S tímto diářem se bude rok 2021 nést ve znamení pohody, harmonie a rovnováhy. Součástí je i trendy náramek.

Foto: mall.cz

Diář od Ladislava Zibury
Dobrodružstvím sice doba zrovna nepřeje, ale cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura vyhlíží lepší zítřky. Spolu s diářem, na jehož tvorbě se podílel. V sešitku mimo jiné najdete 52 námětů na dobrodružství všedního dne, aršík samolepek či mapku Česka.

Foto: shop.papelote.cz

Diář Ester a Josefina
Rok 2021 můžete prožít i ve společnosti nerozlučné dvojice ve složení Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Nechají vás nahlédnout do svých autentických zápisků i soukromých zpráv a jedno je jisté – zaručeně se u toho pobavíte.


Foto: mall.cz

3v1: Demotivační diář
Že už máte dost všudypřítomných motivačních canců a ironie a sarkasmus vám nejsou cizí? Potom sáhněte po Demotivačním diáři, na jehož tvorbě se podílela Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová. Získáte tak nekompromisní palbu antirad ve stylu Když nemůžeš, tak přiber!


Foto: Albatrosmedia

Nedatovaný měsíční diář
Pro ženy, které upřednostňují minimalismus, bude dobrou volbou jednoduchý šedý koženkový diář značky Busy B. Prodává ho e-shop Bella Rose. Data si do nich doplňujete sama, takže kdyby se situace kolem covidu nezlepšila, můžete si ho schovat i na rok 2022.


Foto: bellarose.cz

Diář A Cup of Style
Nezklamalo ani blogerské duo A Cup of Style, které už několik let po sobě vydává vlastní diáře ve větší i menší verzi. Nejinak je tomu i letos. Praktický plánovač nabízí krásné ilustrace a motivační citáty Báry Nikolajky.


Foto: Martinus.cz

Luxusní diář Albi
Stálicí na poli diářů je také značka Albi. Cenově příjemných produktů nabízí celou řadu. Nás zaujal elegantní kousek z luxusní řady ve výrazné červené barvě. Disponuje snadným a praktickým zavíráním na gumičku a dostatkem místa na plánování zážitků.


Foto: eshop.albi.cz

Diář Loono
Zakoupením diáře organizace Loono spojíte praktičnost s dobrem. Část z prodeje jde totiž na podporu kampaní #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, v rámci kterých školitelé učí, jak se správně starat o prsa, varlata, srdce i reprodukční orgány. Obálka vznikla ve spolupráci s ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou.


Foto: shop.loono.cz

Reklama