Davidoff Cool Water Intense for Her 

Cool Water Intense for Her od Amandine Marie a Christopha Raynauda byla vytvořena jako květinová vůně pro opravdové znalce. Zelené a aromatické vysoké tóny jsou plné života a energie. Tvoří dokonalou předehru pro bohaté a vnadné tóny mangostany. Tato eau de fruit je extrémně svůdná. Doplňují ji exotické květiny a ona se tak stává žádoucí a zároveň silně posilující kompozicí.

Davidoff  Davidoff Cool Water Intense for Him

Cool Water Intense for Him od Annick Menardové je svěží orientální vůní pro muže, která se otevírá osvěžujícím tónem zelené mandarinky. Je pikantní a svěží, doslova srší vitalitou. Tento motiv postupně přechází do tónů kokosové vody, která jí dodává živočišný podtext. Nízké tóny jsou pak prodchnuty ambrovým akordem, který této odvážné a inovativní eau de parfum dodává na smyslnosti a intenzitě.

L’Homme Lacoste Timeless

Co je nadčasovější než svěžest v pánské vůni? Přesně tak k tvorbě L’Homme Timeless přistupoval mistr parfumér Michel Girard, jehož cílem bylo prozkoumat různé možnosti vyjádření svěžesti v pánské vůni. V této nové aromatické dřevité a kořeněné vůni překvapivé spojení dvou nových tónů obohacuje a zesiluje legendární fasety L’Homme Lacoste: nádherně jemný motiv čaje přináší ovocné rebarboře dotyk svěžesti. Na podkladu vanilky, cedrového dřeva, Akigalawood (exkluzivní přísada perfumérského studia Givaudan) ambry a pižma zvýrazňuje kardamom kořeněný charakter pepře a zázvoru a vytváří krásně vyváženou kompozici. Díky své inovativní osvěžující struktuře a průsvitnému šedému flakonu s námořnicky modrým lemováním je L’Homme Timeless moderní interpretací původní vůně L’Homme Lacoste, kterou vytvořil Michel Girard.

Lacoste Pour Femme Timeless

Elegantní, přímočarý a průsvitný flakon Lacoste Pour Femme Timeless obsahuje zářivě rafinovanou vůni, která podtrhuje kódy věčné ženskosti. Tato verze, kterou zdobí přirozená elegance, míří ke smyslnosti, jež si pohrává s představou svůdnosti. Mistr perfumér Olivier Cresp spojuje dvě formy růžové esence, které si zkříží cestu a dotknou se rameny. Jeho představa: vtisknout původní vůni nový květinový charakter skrz kůru mandarinky. Bílá kytice jasmínu a gardénie slaví návrat: absolut z pomerančového květu dává vůni jasné, svěží zelené tóny. Pačuli si hraje s uhrančivým kadidlem, aby přinesla smyslnější hřejivost santalovému dřevu, klíčové přísadě Lacoste pour Femme.

Chloé, l’Eau.

Nezaměnitelná řada vůní rozepsala novou kapitolu svého příběhu. V tomto niterním příběhu se píše velkými jasnými písmeny o ženskosti. Jde o příběh zářící ženy, která si mysl nenechala svázat konvencemi. L’eau, coby variace na Chloé Rose, legendární růžovou kompozici z roku 2008, kterou navrhl perfumér Michel Almairac (Robertet), je obohacená o živoucí a komplexní magnolii. Jasmínové tóny a jiskřivý motiv botanické hutnosti větvičníku vytvářejí květinovou vůni s jedinečným osvěžujícím charakterem. Vůni vzácné jednoduchosti a nehynoucí elegance.

Gucci Mémoire d’une Odeur

Gucci Mémoire d´une Odeur je elixír, který svou individualitou překonává gender, aby vytvořil novou olfaktorickou rodinu „minerální aroma“. Transcendentní souhra obsahuje neočekávané a záhadné přísady a je definována hlavní notou římského heřmánku. Alessandro Michele si představil tuto konkrétní květinu uvnitř vůně, kterou následně stvořil mistr parfumér Alberto Morillas. V Gucci Mémoire d´une Odeur je římský heřmánek spojen s okvětními lístky indického jasmínu pro jeho něhu, vzácným pižmem pro jeho hloubku a ušlechtilými dřevitými tóny, včetně teplého, lehkého santalového dřeva a vzdušného jemného cedrového dřeva, silného stromu s hlubokými kořeny a neodolatelné vanilkové tóny. Gucci Mémoire d’une Odeur z avádí novou kategorii moderní vůně, Minerální, která je kombinací vůní a emocí: vzdušná, pižmová, jasná a autentická. Minerál se stal srdcem Gucci Memoire d’une Odeur.

Reklama