Každá žena má své sny. Když jste byly malé holčičky, možná jste také snily o pobytu v krásných komnatách nějakého hradu nebo zámku. Postel s nebesy, nábytek potažený sametem, krásné saténové šaty. S postupem času se sice takové sny proměňují v praktičtější potřeby, ale zážitek luxusu si můžete dopřát i ve všední den. Zastavte se, udělejte si chvíli sama pro sebe a potěšte své smysly. Máme pro vás návod, jak na to.

Každodenní život je někdy vyčerpávající

Práce, děti, nákupy nebo škola, přátelé, sport. Každá žena si někdy potřebuje udělat chvilku jen sama se sebou. Abyste si ji mohly náležitě vychutnat, připravte se na ni. Dopředu doma avizujte, na kdy plánujete vaši siestu. Vymezte si čas jen pro sebe a upozorněte vaše blízké, že všechny případné požadavky nebo úkoly na vaši osobu mají směřovat mimo toto datum.

Stres ze sebe nejlépe spláchnete osvěžující sprchou či koupelí...

Abyste ale potěšily opravdu všechny svoje smysly, obyčejný pobyt v koupelně nebude mít ten správný účinek. Rozmazlujte postupně všechny vaše smysly. Nepotřebujete nic speciálního, stačí jen správně kombinovat drobnosti.

A jak ošálíte svůj čich?

Pro sprchování nebo koupel si vyberte luxusní sprchový gel. Vůně navodí nevšední náladu, proto jejich výběr zvolte sobě na míru.
Hedvábnou péči vám poskytne třeba novinka na trhu Dove Supreme krémové sprchové gely s pečujícími oleji.
Varianta s olejem Jemné hedvábí vás potěší vůní vodního melounu, broskví a orchideje a dodá vám pocit elegantní jemné pokožky.
Sprchový gel s olejem Jemný satén vás rozmazlí vůní citronu, hyacintu a šeříku s podtónem vanilky, to vše se skvělými hydratačními účinky pro vaši pokožku.
Pokud si přejete být ohnivou ženou, hodí se pro vás varianta Svůdný samet. Pomerančové tóny se skloubí s vůní exotického manga, santalového dřeva a zvláčňujícího oleje. Aby nezůstal pozadu hmat, můžete sprchový gel roztírat speciální masážní houbičkou a vychutnávat malou masáž svého těla.

Chuť potěšíte něčím na zub. K napuštěné vaně patří třeba mistička s mandlemi v čokoládě. Dodají vám energii a kromě toho mají pozitivní vliv na mozkové funkce a prodlužují život. A když už si užívají čich i chuť, proč nepotěšit také sluch. Pusťte si nějakou relaxační hudbu a zaposlouchejte se do tónů dalekých končin.

Až se budete cítit dostatečně naladěná, nejlépe svoji lázeň ukončíte úsměvem do zrcadla. Váš zrak bude spokojen. Sebevědomí je totiž součást naší krásy. Uvidíte, že takový odpočinek projasní nejen vaši tvář.

Více o novinkách Dove najdete na www.dove.com

Reklama