Připravte se na smyslné milování erotickou masáží - nejenže vás dokonale vzruší, ale je to též výtečný lék na stres po dlouhém, těžkém dni. Na začátku masáže je soulož možná to poslední, na co partner myslí, ale počkejte na konci...

Co potřebujete

Při této masáži se uplatní jednoduché masážní hmaty. Nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Stačí několik ručníků (nahřátých na radiátoru) a trocha masážního oleje. Můžete si koupit hotový masážní olej nebo si připravit vlastní z 20 kapek esenciálního oleje s relaxačními účinky, například levandulového, a 50 ml oleje nosného, obvykle mandlového. Taky můžete jednoduše sebrat lahev olivového oleje ze spíže a jít na věc.

Postup

KámásutraKrok 1: Začněte masáží hlavy. Požádejte partnera, aby se posadil do křesla, postavte se za něj a přiložte mu dlaně na skráně a prsty na temeno hlavy. Chvíli tak setrvejte, poraďte mu, aby zavřel oči, zhluboka dýchal a uvolnil se. Pomalu začněte kroužit rukama ve velkých, loudavých kruzích. Poté mu prsty prohrabávejte kštici a masírujte jemně pokožku hlavy jako při mytí vlasů.

Krok 2: Jakmile napětí částečně odplyne, on či ona se svlékne a lehne si na břicho na postel pokrytou nahřátými ručníky.
(str. 17 Něžná masáž)

Odložte si i vy - prohloubí se tím intimita setkání a odstraní jistá akademičnost. Nalijte si trochu masážního oleje do dlaní a rozetřete ho, aby byl teplejší. Klekněte si k hlavě svého protějšku a klouzejte naolejovanými dlaněmi po celé délce zad. Na hýždích ruce oddalte a táhněte je zvolna, ale pevně po stranách těla vzhůru. Pohyb opakujte. Požádejte o zpětnou vazbu, například „jemněji“ či „silněji“.

Krok 3: Dlaně si znovu potřete olejem a sedněte si rozkročmo na partnerova stehna. Prostředníčky a ukazováčky mu přejeďte pevně po obou stranách páteře. Zastavte se na svalech ramen a promačkávejte je drobnými krouživými pohyby konečků prstů. Opakujte dle libosti.

Krok 4: Pohybujte prsty v drobných, nepravidelných kroužcích po kůži zad. Dotek by měl být jemný a lehoučký. V případě potřeby doplňujte olej, aby prsty hladce klouzaly. Nakonec se mírně předkloňte a zakryjte celou svou přední částí těla partnerova záda (pánové, nadlehčete se na loktech, abyste dámu nezalehli). Líbejte a laskejte šíji a špitněte do milovaného ouška, že se může otočit, až bude chtít.

Po masáži se zeptejte, co bylo na tom všem nejlepší. Lehněte si a vychutnávejte spolu intimitu chvíle, jež může přerůst v milování.

Text byl s povolením vydavatele použit z novinky - knížky, kterou vám chceme představit:

SUPERSEX S KÁMASÚTROU
Nicole Baileyová

Toužíte-li po smyslnějším, hravějším nebo prostě pestřejším a intenzivnějším milostném životě, pak vám jednotlivé kapitoly nabízejí výběr neodolatelných poloh podle Kámasútry doplněných nejnovějšími technikami, které je náležitě okoření. Naučíte se svádět a provokovat, dozvíte se, jak pomocí tantrického umění milovat prohloubit vztah s milencem, jak proměnit sex v cestu smyslového objevování naplněného rozkoší... a jak si osvojit milostná tajemství, která zvýší erotické obrátky milování.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více na: http://www.bux.cz/knihy/105848-supersex-s-kamasutrou.html
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Reklama