Společnost AVON Cosmetics v exkluzivní spolupráci s Darou Rolins rozšiřuje portfolio svých vůní o nový dámský toaletní parfém Avon Maxima vytvořený parfumérem světové třídy s cílem zachytit věčné mládí a okamžik, kdy se žena mění na sebejistou bohyni.

I my jsme se cítily jako sebejisté bohyně. Přečtěte si naše recenze:

Veronika Bulánková

Nová vůně od Avonu Maxima je hodně výrazná a věřím, že díky tomu vydrží celý den. Podle mě ženě dodá potřebné sebevědomí a pocit, že jí patří svět. Alespoň takový dojem mám z přivonění k flakonku. Spojení slamihy písečné, sambakového jasmínu a nektarinky je opravdu velmi příjemné. Vůně je silná, ale zároveň šťavnatá. Takhle nějak si představuji parfém, který musí sednout skoro každé ženě.

Karolína Waberová

Vůně Avon Maxima od Dary Rolins sice nemá složení, které mi obvykle voní, ale musím říct, že mě mile překvapil. Má příjemnou smyslnou vůni, která není těžká, ale parfém vydrží být intenzivní půl dne, a i k večeru je cítit. Líbí se minimalistický flakon se zlatým uzávěrem, který je obtočený zlatou větvičkou. Řekla bych, že se hodí pro ženy, které dělají vše na maximum, což je například moje kamarádka, která je sestřička v nemocnici. Parfém jsem jí věnovala a moc se jí líbil.

Marta Kratochvílová

Vůně je velmi příjemná. Vhodná pro mladší i starší ženy. Moc příjemný mi je tón arabského jasmínu. Dřevité vůně jako takové osobně nemusím, ovšem tato mi v kombinaci s květinovou vůní přijde velmi pěkná a atraktivní. Skvělá vůně hlavně na aktuální roční období.

Žaneta Podlahová

Mám ráda sladké podmanivé vůně, a to přesně vystihuje novou vůni Maxima od Avonu. S kolegyněmi jsme se názorově naprosto sešly a to, že vůně dodá sebevědomí každé ženě. Intenzivní, sladký s těžšími tóny a svůdný parfém udělá radost ženě v jakémkoliv věku.

Více informací o parfému naleznete zde.

Reklama