Vážená redakce ženy-in,

předem Vás všechny moc zdravím.

Bylinky doma pěstuji a musím řici, že se jim moc daří. Pěstuju meduňku a mátu, které na zimu sušíme, a pak je z nich výborný čaj. Máta je také moc dobrá do nápojů v horkém létě. Vždycky přidáváme do limonády pár snítek, a ta hned získá příjemnou osvěžující chuť. Kromě toho pěstujeme na zahrádce takové ty klasické bylinky, jako je pažitka, petržel nebo libeček. Bylinky mám moc ráda, nejen proto, že jsou zdravé, ale i pro jejich vůni. Z obyčejného jídla dokáží udělat divy :).

Jinak mi pěstování květin bohužel moc nevychází :(. Od kamarádky jsem dostala bromélii, ale po pár týdnech mé péče to chudák vzdala :(. Tak jsem si o této rostlině pár informací zjistila (měla jsem to udělat už dřív) a dozvěděla jsem se, že jsem ji moc zalívala. Tak jsem si pořídila jinou a zkusila to znovu. Tentokrát vydržela o něco déle. Třetí si už raději pořizovat nebudu :). Nevím, možná je to přece jenom moc náročná rostlina, ale spíš si myslím, že na to pěstování asi opravdu moc nejsem.

Přeji pěkný den, Vaše Medula


Také přejeme pěkný den a děkujeme za příspěvek :).

To trápení s rostlinkama naprosto chápu - mně obvykle umřou ty, u kterých se píše, jak všechno vydrží, zato ty choulostivé a problematické mi rostou... Nevím proč, ale je to tak :).

A jak rostou bylinky a rostlinky Vám, ženy-in? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama